Szablon programu Excel dla rubryk?

Więcej
1 rok 1 miesiąc temu #30870 by Dennis Goedbloed
Szablon programu Excel dla rubryk? został stworzony przez Dennis Goedbloed
Cześć!

Czy istnieje jakiś szablon dla programu Excel, dzięki któremu mógłbym utworzyć rubrykę na komputerze?
Wprowadzanie tekstu jest dużo szybsze dzięki fizycznej klawiaturze.

Tworzę samouczek wideo, jak to zrobić dla innych nauczycieli (w języku niderlandzkim, przepraszam) i chciałbym podać link do miejsca, w którym można pobrać taki szablon w opisie samouczka.
(łączyć z Kanał YouTube zawierający tylko tuty iDoceo (również wszyscy holenderscy ))

Z poważaniem,
Dennis

W dzisiejszych czasach znamy cenę wszystkiego i wartość niczego - Charles Dickinson

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
1 rok 1 miesiąc temu - 1 rok 1 miesiąc temu #30871 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Szablon programu Excel dla rubryk?
Witaj Dennisie,
 Każdy plik Excel o prostej strukturze będzie działał.
 Wystarczy wybrać opcję „Importuj dane rubryk” i zaimportować plik XLS.
Znajdź załączoną poniżej prostą próbkę.
Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub pomocy dotyczącej tych samouczków lub jeśli przegapisz określoną funkcję
dla naszych holenderskich użytkowników, daj mi znać!




 
Załączniki:
Ostatnio zmieniany: 1 rok 1 miesiąc temu przez bert.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
1 rok 1 miesiąc temu #30874 by Dennis Goedbloed
Odpowiedzi udzielił Dennis Goedbloed na temat Szablon programu Excel dla rubryk?
Cześć Bert, dzięki za szybką odpowiedź (ponownie!).

Jestem świadomy wspomniana przez Ciebie funkcja , a także fakt, że możesz użyć dowolnego Excela (o ile użyjesz pierwszego wiersza i kolumny dla przyznanej punktacji i kryteriów).
Chodzi o to, że chciałem udostępnić widzom link (najlepiej do strony głównej iDoceo), skąd mogą pobrać szablon Excela. Tak jak na egzaminach (choć jest taka konieczność).

Jeśli go nie ma, po prostu zostawię to puste w opisie filmu.

Myślę, że Holendrzy są po prostu fajni z tym, co jest w tej chwili!

W takim razie kilka sugestii!:
Być może byłoby wspaniale mieć kilka różnych typów pytań do egzaminów: przeciągnij prezentowane opcje we właściwej kolejności (również zdjęcia) lub przeciągnij zdjęcia do określonego hot-spotu.
I oczywiście więcej możliwości dzięki wideo! W egzaminach, rubrykach, ocenie wzajemnej i samooceny itp.
Prawie zapomniałem: lepsze możliwości wspólnej pracy nad tymi samymi przedmiotami w tym samym czasie.
Następnie generowane są wyniki frekwencji studentów, łączące te z różnych zakładek.
Ostatni na teraz: być może łatwiejszy sposób szybkiego dodawania zdjęć portretowych wielu uczniom. To jest teraz żmudne zadanie każdego roku szkolnego.

Nie zrozumcie mnie źle: uwielbiamy używać iDoceo i używamy go codziennie z około 9 kolegami (z których wszyscy są związani z WF).

W dzisiejszych czasach znamy cenę wszystkiego i wartość niczego - Charles Dickinson

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.