O RODO

Więcej
1 rok 6 miesiące temu #30650 by Chrisrowe
O RODO został stworzony przez Chrisrowe
Cóż, przynajmniej dla mnie.😢

Uwielbiam IDoceo, dzięki niemu jestem tak zorganizowana. Możliwość kopiowania planów lekcji z grupy na grupę każdego roku jest darem niebios z punktu widzenia nauczania DT/projektu. Każda lekcja jest połączona z moimi prezentacjami w usłudze OneDrive, więc od rozpoczęcia lekcji dzieli mnie tylko jedno kliknięcie. Dziennik ocen jest o wiele bardziej przydatny niż arkusz kalkulacyjny, ponieważ pozwala mi regularnie obserwować postępy moich uczniów, rejestrować interwencje i wizualnie śledzić spóźnienia, nieobecności itp.

Uważam, że nie byłbym tak skuteczny, jak jestem, gdybym go nie stosował.

Co wkrótce ma się stać…

Moja szkoła dyktuje mi, że RODO absolutnie zabrania używania mojego iPada Pro (oczywiście Face ID) jako urządzenia do przechowywania ocen uczniów!

Czy ktoś inny tego doświadczył? Czy jest jakiś sposób na walkę z moim narożnikiem?

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
1 rok 6 miesiące temu #30656 by Ruislip
Odpowiedzi udzielił Ruislip na temat O RODO
Cześć,
Walka z irracjonalną biurokracją jest bardzo trudna i nigdy nie kończy się sukcesem.
Nie ma powodu, aby zakazać iPada i nie zakazać dzienników ocen na papierowych notatnikach, co więcej, iPad jest chroniony hasłem, a papierowe notatniki nie.

W załączniku znajdziesz naszą Politykę Prywatności na wypadek, gdyby mogła być pomocna.

www.idoceo.net/index.php/en/instructions/privacy-policy


Z poważaniem
Karla

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.