iDoceo 4.5

Więcej
Rok 8 11 miesięcy temu #5502 by bert
iDoceo 4.5 został stworzony przez bert
iDoceo 4 jest już dostępne w sklepie z aplikacjami. Porozmawiajmy o przyszłości i o tym, co chciałbyś zobaczyć dalej
Następujący użytkownicy podziękowali: Fioletowy Linzi, abalajn

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 8 11 miesięcy temu #5503 by Fioletowy Linzi
Odpowiedzi udzielił Fioletowy Linzi na temat iDoceo 4.5
Aktualizacja już mi się podoba, a jeszcze wszystkiego nie wypróbowałem
Podziękowania

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 8 11 miesięcy temu #5504 by Kathleen
Odpowiedzi udzielił Kathleen na temat iDoceo 4.5
Pobrałem aktualizację dziś wieczorem i zacząłem ją przeglądać. Wow! Istotna aktualizacja! Dziękuję Bert. Bawiłem się już trochę z opcją "textDrop".... Wygląda na to, że właśnie tego potrzebuję do łatwego zapisywania typowych obserwacji, które robię podczas zajęć. Świetnie! Z niecierpliwością czekamy na sprawdzenie innych dodanych przez Ciebie nowych narzędzi. B)

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 8 11 miesięcy temu #5508 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat iDoceo 4.5
Dziękuję @Purple-linzi, @Kathleen.

@Kathleen, jesteś pierwszą osobą, która wspomniała o funkcji textDrop, miejmy nadzieję, że inni również uznają ją za przydatną!
Powinieneś być w stanie zorganizować wszystkie te teksty w grupy i tworzyć nieograniczone poziomy podrzędne innych grup i tekstów. Staraliśmy się uniknąć unikalnej listy setek obserwacji, ale nadal potrzebujemy informacji zwrotnych na ten temat. Daj mi znać, jak to działa dla Ciebie.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 8 9 miesięcy temu #5592 by Cmcg26
Odpowiedzi udzielił Cmcg26 na temat iDoceo 4.5
Jedyne, co chciałbym zobaczyć, to możliwość dodawania adnotacji do plików PDF lub plików Word, a nie tylko ich podgląd.
Jako nauczyciel matematyki mam wydziałowe schematy pracy do naśladowania. Obecnie mam je jako pliki tekstowe na tablicach ogłoszeniowych każdej klasy, ale chciałbym móc odhaczać tematy, gdy są one omawiane, lub oznaczać je czasem.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 8 9 miesięcy temu #5594 by Emilie
Odpowiedzi udzielił Emilie na temat iDoceo 4.5
Coś małego, miejmy nadzieję, ale może być przydatne dla wielu :)

Czasem prowadzę zajęcia w różnych salach. Próbowałem zmienić nazwy planów miejsc siedzących na pokoje, w których się znajduję, ale nie mogę znaleźć tej opcji.

Dziękuję Bert! Twoja aplikacja jest fantastyczna i tak wiele osób w mojej szkole jej teraz używa... Myślę, że dobrze rozpowszechniłem wiadomość, nawet w szkole podstawowej! Często dostaję prośby o udostępnienie INSET w aplikacji, a dzięki waszemu forum i plikom „instruktażowym” jest to proste :)

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 8 9 miesięcy temu #5595 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat iDoceo 4.5
@ Cmcg26 Uwaga! Najpierw musimy zdobyć trochę przyczepności w sklepie z aplikacjami, ale te adnotacje są w naszych zadaniach do wykonania

@Emilia Dzięki! Oto czego szukasz. Wypróbuj te notatki, mogą być również przydatne


Załączniki:
Następujący użytkownicy podziękowali: Emilie

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 8 9 miesięcy temu #5606 by Emilie
Odpowiedzi udzielił Emilie na temat iDoceo 4.5
Wow, Bert, to jest niesamowite! Kochaj, kochaj, kochaj!
Przekażę to moim współpracownikom, będą bardzo zadowoleni z tego dodatku :)

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 8 9 miesięcy temu #5631 by Nick@jhgs
Odpowiedzi udzielił Nick@jhgs na temat iDoceo 4.5
Cześć - dzięki za ciężką pracę. Aktualizacje są świetne. Ja też miałem wielu pracowników, którzy prosili o wstawkę w idoceo i wielu pracowników teraz z niej korzysta.

Wielką rzeczą w naszej szkole w tym roku jest elektroniczna praca domowa dla uczniów. Jakakolwiek aplikacja do planowania dla uczniów, która mogłaby połączyć się z nauczycielem w celu ustawienia pracy domowej i/lub przesłania?

Bądź wielkie dzieło!

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 8 9 miesięcy temu #5633 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat iDoceo 4.5
Dzięki Nick, mieliśmy to w naszym planie działania, ale odkąd Apple dodał tę funkcję w iTunes U, nie będziemy w stanie z nią konkurować.
Zobaczmy, jak wypadnie iTunes U!

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.