2 iPady 1 Dropbox

Więcej
Rok 8 10 miesięcy temu #5552 by balsamiczny
2 iPady 1 Dropbox został stworzony przez balsamiczny
Jeśli chcę używać mojego osobistego iPada w domu i tego, który dała mi szkoła, czy będę mógł po prostu zapisać zmiany wprowadzone na jednym iPadzie w Dropbox i wyświetlić te zmiany na drugim iPadzie? Jakieś ryzyko utraty danych? Nie chciałem najpierw spróbować bez pytania. Dzięki. Miłość 4.0! :woohoo: Blokowanie kolumn, ikona i upuszczanie tekstu są najlepsze!
Richard

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 8 10 miesięcy temu #5553 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat 2 iPady 1 Dropbox
Dzięki Richard, cieszę się, że spodobała Ci się nasza wersja 4! Nie zapomnij ocenić w sklepie z aplikacjami, mamy trochę mało ocen i jest to dla nas bardzo ważne.

Możesz pracować z dwoma iPadami, ale dane nie będą automatycznie synchronizowane między urządzeniami, a tworzenie kopii zapasowych po wyjściu ze szkoły i domu może być uciążliwe.

Proces wyglądałby następująco:

Musiałbyś wykonać kopię zapasową w szkole (wystarczyłaby szybka kopia zapasowa), a następnie musiałbyś przywrócić w domu.

Jeśli dokonasz jakichkolwiek zmian w domu, będziesz musiał zrobić coś przeciwnego, wykonać szybką kopię zapasową w domu i przywrócić w szkole.

Dzięki temu nie stracisz danych. Jedyna sytuacja, której trzeba by uniknąć, to wprowadzanie zmian w domu i szkole „w tym samym czasie”. Najnowsza kopia zapasowa będzie miała pierwszeństwo przed drugą.

pozdrowienia

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 8 10 miesięcy temu #5554 by balsamiczny
Odpowiedzi udzielił balsamiczny na temat 2 iPady 1 Dropbox
Dzięki Bert tak myślałem. Wtedy może używałbym go tylko okazjonalnie. Planuje wkrótce zostawić recenzję iDoceo. Świetna robota.
Dzięki.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.