tworzenie pliku CSV w moim folderze Dropbox

Więcej
Rok 11 8 miesięcy temu #479 by grosz
tworzenie pliku CSV w moim folderze Dropbox został stworzony przez grosz
JAK utworzyć plik CSV w mojej aplikacji iDodeo w Dropbox? : Niepewny:
(Instrukcje krok po kroku byłyby wspaniałe, proszę!)

Przeczytałem instrukcje i postępowałem zgodnie z nimi, ale kiedy próbuję zaimportować je z mojego iPada, pojawia się komunikat „W folderze Dropbox Twojego iDoceo nie ma plików CSV” : Angry:

Chcę móc je zapisać, a następnie otworzyć w Excelu na moim laptopie. :)

Dzięki! :)

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 11 8 miesięcy temu #480 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Re: tworzenie pliku CSV w moim folderze Dropbox
Cześć pennycent!
Już miałem odpowiedzieć krok po kroku, ale utknąłem na ostatnim zdaniu. Teraz nie jestem pewien, czy chcesz pobrać swoje dane z iDoceo (eksport), czy przenieść je do iDoceo (import).
Wyjaśnię, jak uzyskać twoje dane, popraw mnie, jeśli potrzebujesz tego na odwrót.

Jeśli dobrze to rozumiem, chcesz zapisać swoje dane jako CSV, aby móc je otworzyć w Excelu.

- Najpierw musisz mieć na ekranie stronę dziennika ocen, którą chcesz wyeksportować.
- Następnie dotknij pokazanego tutaj przycisku eksportu (lub akcji).



- Teraz powinieneś zobaczyć listę możliwych formatów plików, powinieneś wybrać XLS, ponieważ jest przeznaczony specjalnie dla Excela. Jeśli masz problemy z XLS, wybierz dowolny z różnych plików CSV, aby zobaczyć, który Ci odpowiada



- Następnym krokiem jest wybranie aplikacji, która będzie obsługiwać plik, tutaj powinieneś mieć dostęp do Dropbox, dotknij go, a następnie otworzy się aplikacja Dropbox z pytaniem, gdzie chcesz zapisać plik.



I to wszystko, powinieneś mieć ładny plik XLS na swoim koncie Dropbox i powinieneś być w stanie otworzyć go na swoim laptopie.

Dziękujemy za skontaktowanie się z nami, jeśli potrzebujesz dalszej pomocy, daj nam znać!
Załączniki:

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 11 8 miesięcy temu #485 by grosz
Odpowiedzi udzielił grosz na temat Re: tworzenie pliku CSV w moim folderze Dropbox
Dzięki Bert... za krok po kroku! :)

Wybrałeś właściwy! :Lol:

Jednak... :ohy:

Jeśli chodzi o listę rozwijaną „Otwórz w…”, jedyną rzeczą jest „Liczby”.

Jak mogę włączyć Dropbox? : Niepewny:

Dziękujemy za zrozumienie... i cierpliwość!

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 11 8 miesięcy temu #486 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Re: tworzenie pliku CSV w moim folderze Dropbox
Cześć Pennycent,
Dowiedziałem się też, że… przy ostatniej aktualizacji Dropbox „zrezygnowali” z obsługi CSV, myślę, że to błąd i wkrótce go rozwiążą.
Połączenia apps lista wyświetlana podczas eksportu jest uzupełniana automatycznie przez system apps zainstalowanych w Twoim iPadzie obsługujących dany format, nie mamy na to wpływu...
Testowałem z formatem XLS i najnowszy Dropbox „wciąż” sobie z tym radzi (nie może wyświetlić podglądu, ale będzie działać w Excelu), czy próbowałeś z XLS?

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 11 8 miesięcy temu #489 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Re: tworzenie pliku CSV w moim folderze Dropbox
Pennycent,
Skontaktowałem się z pracownikami Dropbox i byli na tyle uprzejmi, że odpowiedzieli niemal natychmiast. Potwierdzili, że nie zgłoszono żadnego błędu i że Dropbox powinien znajdować się na liście dostępnych apps dla pliku CSV

Powiedzieli mi, żebym odinstalował/ponownie zainstalował Dropbox, co zrobiłem... i to załatwiło sprawę, mam nadzieję, że to pomoże!

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.