Toplamları hesaplama

• ACP
11 yıl 11 ay önce #205 by ACP
Toplamları hesaplama tarafından yaratıldı ACP
Merhaba,

Idoceo'yu yeni kullanmaya başladım ve tam olarak istediğim gibi olma potansiyeline sahip olduğunu düşünüyorum. Ancak notları toplamada birkaç sorun yaşıyorum.

Bir testteki her soru için işaretleri kaydetmek ve ardından toplamı otomatik olarak bulmak istiyorum. Her soru için bir tane olmak üzere 9 sütun oluşturdum ve ilgili hücreye ilgili soru için her öğrencinin notunu kaydettim. Ayrıca bir "Toplam" sütunu oluşturdum ve puanları eklemek için hesap işlevini kullandım. Hepsini %100 olarak ağırlıklandırmaya çalıştım, ancak bu ilk 8 sütun için iyi olsa da, 100. sütun için %9'e izin vermek istemiyor gibi görünüyor ve sonuncunun puanını göz ardı ederek 0'a geri dönmeye devam ediyor. soru.

Bu konuda yapabileceğim bir şey var mı?

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
11 yıl 11 ay önce #206 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Ynt: Toplamları hesaplama
Merhaba AKP,
Evet, mevcut sürümümüzde bilinen bir hatadır. Bunun farkındayız ve bir sonraki sürüm için çözüldü.
Bir sonraki sürümün uygulama mağazasında kullanıma sunulması biraz zaman alabileceğinden, işte bir geçici çözüm:

Buradaki fikir, tek 'toplam' sütunu iki ayrı işleme ayırmaktır, ekran görüntüsünde toplam 1 ilk beş sütunu, toplam 2 geri kalanını dikkate alır. Ardından, her iki toplamı (her biri %100) toplayan yeni bir sütun ekleriz. Ara sütunları (toplam1 ve toplam2) taşıyabilir ve ekrandan gizleyebilirsiniz, böylece yalnızca genel toplamınızı görebilirsiniz.

Lütfen bunun sizin için nasıl çalıştığını bize bildirin.
Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkürler.

• ACP
11 yıl 11 ay önce #207 by ACP
Yanıtlayan: ACP Konu üzerine Ynt: Toplamları hesaplama
Bu işe yaradı, teşekkürler. Bir ara toplam vermek için birleştirilebilecek maksimum sayıda sütun var mı?

Daha
11 yıl 11 ay önce - 11 yıl 11 ay önce #208 by bert
Merhaba AKP,
Birleştirilmiş sütun sayısında herhangi bir sınırlama yoktur.
Tek sınır, iç içe hesaplamaların sayısıyla ilgilidir (herhangi bir sayıda sütun içeren bir hesap üzerinde bir hesap), 20 adede kadar iç içe işleminiz olabilir.
Bazı özelliklerin eksik olduğunu düşünüyorsanız, lütfen bunları buraya gönderin, uygulamamızı geliştirmek için kullanıcılarımızın geri bildirimlerine güveniyoruz.
Saygılar ve rahatsızlık için özür dileriz, yaklaşan sürüm için çok çalışıyoruz!
Son düzenleme: 11 yıl 11 ay önce tarafından bert.

Daha
11 yıl 11 ay önce #209 by SalvadorH
Yanıtlayan: SalvadorH Konu üzerine Ynt: Toplamları hesaplama

admin yazdı: Merhaba ACP,
Birleştirilmiş sütun sayısında herhangi bir sınırlama yoktur.
Tek sınır, iç içe hesaplamaların sayısıyla ilgilidir (herhangi bir sayıda sütun içeren bir hesap üzerinde bir hesap), 20 adede kadar iç içe işleminiz olabilir.
Bazı özelliklerin eksik olduğunu düşünüyorsanız, lütfen bunları buraya gönderin, uygulamamızı geliştirmek için kullanıcılarımızın geri bildirimlerine güveniyoruz.
Saygılar ve rahatsızlık için özür dileriz, yaklaşan sürüm için çok çalışıyoruz!

Merhaba, iyi günler.
Tüm bu konularla orantılı olarak en iyi bilgilere sahip olmak, tüm mezunlar için en iyi ve en iyi mezunlar, grup için 20 sütun.
Al tratar de obtener ve total de asistencias idoceo yalnız bana izin ver colocarle ve 100% en fazla 8 sütunun genel sorunları, çeşitli gruplar için ayrı ayrı çözümler, gruplar, pero, ¿Orijinal olarak hiçbir mevcut değildir. hacerlo günah komplikasyonları ???.
Estoy satisfecho con su aplikación, la atención que le brindaba bir sus usuarios ve los avances que hacen con cada nueva versión, espero conocer un pronta çözüm ve este problema.
Teşekkür ederim.

Daha
11 yıl 11 ay önce #210 by bert
Buenas Salvador'u tardes,
Entregamos esta semana la nueva versión ve para final de la semana que viene estará ya disponible en el app Store, con ese tema resuelto.
En iyi alternatiflerin en büyüğü, çok daha fazlasının yorumlanmasıdır.
selamlar

Daha
11 yıl 11 ay önce #211 by bert
Bir sonraki güncellememiz bu hafta sonu teslim edilecek ve önümüzdeki haftanın sonunda uygulama mağazasında mevcut olacak.
Saygılarımızla