Sayısal bir listede hesaplamayı değiştirin

Daha
3 ay 1 hafta önce - 3 ay 1 hafta önce #31226 by çaba
Sayısal bir listede hesaplamayı değiştirin tarafından yaratıldı çaba
İdocéo topluluğuna selamlar

Bana izin veren ve anında yapabileceğim notasyon notları konusunda bilginiz var.

Fotoğraf 0. Cette rubrique, 20 notanın (3 sütun) eklenmesiyle 3'lik bir notla karşılaştı.
Final notanızın (3 notaya ek olarak) 20'de ve 36'da olmadığını göreceksiniz.

Fotoğraf 0, Rubrique 2'de, 1'incisi 36/36'ya, 2'si 33/36'ya, 3'ü 30/36'ya kadar... Mantıksal olarak 12 nota AFL3'den 1'ye atfedilen tablo, AFL2 ve AFL3. 3*12=36.
Sütunların en üstünde en iyi şekilde değerlendirilen şey şu: AFL12'den 1 puan (% 60'ye kadar %20), AFL6'den 2 puan (%30) ve 2 puan. AFL3 (%10 su).

Bir değerlendirme tablosunda ek olarak 4 sütun daha elde ettiğinize dair bir sonuç elde edeceksiniz. Bir not defterinde 20 sütundan oluşan 3'lik bir not var, ancak memlerin değerleri değil.

Tablonun 12 notadan 1 olasılığı, 6 notadan 2'sını ve 3 notadan ikisini birden hesaplaması mümkün değil.
Mümkün mü

4 sütunlu çözümden memnun olmadığımı mı düşünüyorsunuz (veya 1 sütundan başka bir şey yok)? Bir bölüm bölümü, ayrıca 3 sütun ayrılmış sınıfları hızlı bir şekilde kopyalayabilir.

Merci d'avance vos réponses dökün.

nah

[İki fotoğrafın mesajı desteklediğini ekleyemiyorum...]

Son düzenleme: 3 ay 1 hafta önce tarafından çaba.

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
2 ay 2 hafta önce #31258 by HOAREAU
Yanıtlayan: HOAREAU Konu üzerine Sayısal bir listede hesaplamayı değiştirin
Bonjour
Bir prömiyer teklifi: L'AFL katsayısı seçimi

Bir ortak parça ( Bir mod içe aktarımı: Menü Sınıfları => Temel + üzerine dokunun => İçe Aktarma Modu'nu seçin => iDocéo Modu => Ipad'in ortak dosyasına kayıt olan dosyayı seçin = > dosyanın geçiş noktası: 1234)
Başka bir sınıfa kopyalayabilirsiniz (uzun süreli olarak dokunun => açılır bir cihaza dokunun => "kopyalayıcı" seçimi => sınıfı seçin).

Bonne fin de journée
Ekler:
Aşağıdaki kullanıcı(lar) Teşekkür etti: çaba

Daha
1 ay 3 hafta önce - 1 ay 3 hafta önce #31334 by çaba
Yanıtlayan: çaba Konu üzerine Sayısal bir listede hesaplamayı değiştirin

Günün ilk mesajının posteri olarak kabul edilmeyen fotoğrafınızı söyleyin.

Ekler:
Son düzenleme: 1 ay 3 hafta önce tarafından çaba.

Daha
1 ay 3 hafta önce - 1 ay 3 hafta önce #31335 by çaba
Bonjour à tous
Konuyu yeniden yorumlayabilir ve fotoğrafların posterine ulaşabilirsiniz.

3 sütundaki (AFL1, AFL2, AFL3) seviyeleri not etmek için bir değerlendirme listesi oluşturdum. 12. ligne'de 1 derece, 4. ligne'de 2 derece ve 3. ligne'de 3 derece:

İşte detay:

Mümkün olan en iyi notasyonla, bir listede elde etmek mümkün mü?

1. Sütun 1: 12 puana sahip olduğumuzda, 12 puana ulaştığımızda (comme ici):

2. Sütun 2: 6 puanlık bir değere sahip olduğunuzda, 6 puanla ve 12'den daha az bir sayıyla tıkladığınızda. Menünün bozulduğu 1 numaralı metnin sonunda, "Carnet précis et et" şeklinde bir yazı hazırladık. "propre", size 6 puan kazandıracağım:

3. Sütun 3: 3 puanla işaretlendiğinde, 3 puanla ve 12 olmadan. Menüden çıkan 1. satırın sonunda, "Matériel soigné" şeklinde bir metin oluşturduktan sonra que je voudrais lui'ye 3 puan atfediyorum:

Ekler:

Daha
1 ay 3 hafta önce - 1 ay 3 hafta önce #31336 by çaba
Merci HOAREAU deux yanıtlarından.
İdocéo'da "Excel" formülünün türü hakkında bilgi sahibi değilim. Je vais benim uzlaştırıcım.