Sütun, bir dereceli puanlama anahtarı için iki farklı not gösterir

Daha
2 yıl 2 ay önce #10224 by prbalbontin
Merhaba, Idoceo'nun notları farklı sütunlara nasıl atadığıyla ilgili bir sorunum var.

Notların gitmesi gereken hücrelerde aynı aktivite için iki farklı not buluyorum. Her hücrede hem öğrencinin değerlendirildiği değerlendirme tablosuna göre aldığı not hem de Idoceo'nun o öğrenciye not verme amacıyla atadığı görünen başka bir değer var, yani benim yaptığım bir tür hesaplama yapıyor. Tüm öğrencilerime olması gerekenden daha yüksek not vermenin farkında değilim.

Örneğin: değerlendirme tablosuna göre, sütunda gösterilen ilk öğrenci, o aktivitedeki notu olması gereken 1 üzerinden 10 puan almıştır. Bu değer (1/10) notlar sütununda gösterilir. Ancak, değerlendirme tablosunun üzerinde başka bir değer gösterilir. Bu ikinci değer 1.90, ki bu bana hiç mantıklı gelmiyor. Ayrıca, bu son değer, Idoceo'nun bu özel etkinlik için son not olarak atadığı değerdir.

Yapılandırmalarıyla birlikte hem sınıf kitabı hem de değerlendirme listesi için ekran görüntüleri ekledim.

Umarım bu konuda bana yardımcı olabilirsiniz, çünkü şu anda öğrencilerime not veremiyorum.

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
2 yıl 2 ay önce #10225 by bert
Merhaba,
Deberías, foro en idoceo.es que seguro encontrarás más temaslar arası.
Değiştirmeyi desteleyen seçenekler: Dönüştürme için iki kez dokunun > Dönüştürme hızı.
Şu ana kadarki tüm aşamalar, tüm temel yapılandırma ve testlerin değerlendirilmesi için temel bir değerlendirmedir.

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.