Renk kodlama planlayıcı dönemleri

Daha
7 ay 1 hafta önce #31124 by RSbate
Renk kodlama planlayıcı dönemleri tarafından yaratıldı RSbate
Program ve planlayıcıdaki dersleri renklendirebileceğinizi biliyorum, ancak her planlayıcı döneminin arka plan rengini değiştirmenin bir yolu olup olmadığını merak ediyordum. Bunu kendi planlamamı takip etmenin bir yolu olarak kullanmayı umuyordum; örneğin kitaplarda toplamam gereken dersler için farklı bir renk, o ders için hala yapmam gereken bazı hazırlıkların olduğu farklı bir renk vb.

Bu işlev mevcut mu? Yoksa bu yapılabilecek bir şey mi?

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
6 ay 4 hafta önce #31139 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Renk kodlama planlayıcı dönemleri
Merhaba Rsbate, gecikme için özür dileriz.
Korkarım mevcut versiyonda bu mümkün değil ama belirtildi. Ne yapabileceğimi göreceğim.
Başka bir şeyi kaçırırsanız, bana bildirin.
Uygulamanın yardım > destek ve öneriler bölümünden gelen bir e-postayı takip etmek benim için biraz daha kolay

Daha
6 ay 3 hafta önce - 6 ay 3 hafta önce #31142 by Brettm
Yanıtlayan: Brettm Konu üzerine Renk kodlama planlayıcı dönemleri
Eğer yardımı olacaksa, ders planlamasında nerede olduğumu takip etme yöntemim simgeler kullanmaktır.

Yani her derste benim için farklı eylemleri temsil eden simgelerim var: Yazdırma = P, Eylem = A (kaynakları alın veya başka bir uzman öğretmenle konuşun), İşaretle = öğrettikten sonra öğrenmeyi içeren açıklamalı ders. Planlayıcı görünümündeki bir dersten Resim 1'e bakın:

Bu daha sonra Planner görünümünde ne yapmam gerektiğini veya ne yaptığımı bir bakışta görmemi sağlıyor. (Eklerdeki Resim 2'ye bakın: Normalde bunları harekete geçirdikten sonra kaldırırdım, ancak neye benzediklerini görebilmeniz için onları burada bıraktım!)

Umarım Bert büyüsünü yaparken bu yardımcı olur!
Ekler:
Son düzenleme: 6 ay 3 hafta önce tarafından Brettm. Sebep: Resimleri satır içine yerleştirecek şekilde ayarlama.
Aşağıdaki kullanıcı(lar) Teşekkür etti: bert