Bir dereceli puanlama anahtarının kopyalanması

Daha
5 ay 3 hafta önce #31172 by grhafer30
Bir dereceli puanlama anahtarının kopyalanması tarafından yaratıldı grhafer30
iPad OS sürümünü çalıştırdığımda, değerlendirme listesinin sol köşesinde "kopyala" komutunun göründüğünü ve değerlendirme listesini ilk kez kopyaladığımda yalnızca "yapıştır" komutunun göründüğünü fark ettim. Değerlendirme tablosundaki puanların kopyalandığını varsayıyorum. Ancak aynı dereceli puanlama anahtarını başka bir ödev için açtığımda puanı yapıştıramıyorum. Puanları da dahil olmak üzere dereceli puanlama anahtarı içeren bir ödevi başka bir ödeve kopyalayabilmek istiyorum, böylece ilk taslak için referans alabilirim , ikinci taslak vb. her seferinde ayrı değerlendirme listesini açmadan. Mümkün mü? "Kopyala" ve "yapıştır" komutunun yalnızca açtığınız ödevi etkilemesi durumunda ne işe yaradığını anlamıyorum. 

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
5 ay 3 hafta önce #31173 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Bir dereceli puanlama anahtarının kopyalanması
Merhaba grhafer30,
 Evet, bu seçenek yalnızca aynı puan anahtarındaki aynı puanın diğer öğrencilere kopyalanması/yapıştırılması içindir. Aynı değerlendirme listesi yapılandırması olsa bile farklı ödevler arasında aktarım yapılmaz.
 Not defteri görünümünden verileri, hatta değerlendirme listelerini bile kopyalayıp yapıştırabilirsiniz.
 Bir hücreye uzun dokunun > Kopyala, yapıştırmak için iki kez dokunun

Daha
5 ay 3 hafta önce #31174 by grhafer30
Yanıtlayan: grhafer30 Konu üzerine Bir dereceli puanlama anahtarının kopyalanması
Ah teşekkürler. Sütunu kopyalamayı denedim ancak yalnızca elde edilen puan kopyalandı. Her birini ayrı ayrı yapmayı düşünmedim. 

Gary