Microsoft Ekipleri

Daha
3 yıl 2 ay önce #9658 by Stefano
Yanıtlayan: Stefano Konu üzerine Microsoft Ekipleri
bonjour Bert,

Bitmiş bir artı, şimdiki hali hazırda geçerli değil mi?

En iyi Takımlar, bütünleşik IDOCEO, daha fazla zaman geçirme, güncelleme, test uçuşları ve TestFlight'ı test edin.

sağol

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

• Disko Stüdyosu
2 yıl 11 ay önce #9746 by Disko Stüdyosu
Yanıtlayan: Disko Stüdyosu Konu üzerine Microsoft Ekipleri
Merhaba Bert,

Umarım güvende ve iyisindir. Microsoft Teams entegrasyonunun yakında gelip gelmediğini biliyor musunuz? İDoceo ile bir iş arkadaşı iPad'i kurmak için sabırsızlanıyorum ama bu ÇOK daha kolay olacağı için şu an için sabırsızlanıyoruz.

İşlerimizi kolaylaştırmak için yaptığınız tüm çalışmalar için teşekkür ederiz! Beta testi yapmamı istiyorsanız lütfen önceki sürümlerde olduğu gibi bana bildirin. :)

Stuart

Daha
2 yıl 11 ay önce #9755 by köpürtücü44
Yanıtlayan: köpürtücü44 Konu üzerine Microsoft Ekipleri
Merhaba,
Herhangi bir haber var mı?
Bir okul yılı daha geride kaldı ve takımları ve idoceo'yu her zaman iki kez kontrol etmek, her ikisinde de not almak beni oldukça meşgul ediyor.

Takımlardan idoceo'ya kolay yoldan veri aktarma şansım olsaydı, takımları daha fazla kullanacağım ve hayatımı çok daha kolay hale getirecekti.

Saygılarımızla
Gaz uygulama

Daha
2 yıl 11 ay önce - 2 yıl 11 ay önce #9757 by Keith Roderick
Yanıtlayan: Keith Roderick Konu üzerine Microsoft Ekipleri
Cevaplar için teşekkürler!
Microsoft ile entegrasyon için sabırsızlanıyoruz
Son düzenleme: 2 yıl 11 ay önce tarafından Keith Roderick.

Daha
2 yıl 7 ay önce #9923 by Ben Boichat
Yanıtlayan: Ben Boichat Konu üzerine Microsoft Ekipleri
Merhaba Bert,
Teams entegrasyonu sıralanmadan önce birkaç büyük projeniz olduğunu söylediğinizi biliyorum.

Sadece bunun nasıl gittiğini ve iDoceo'da (önümüzdeki birkaç hafta içinde) yakın zamanda Teams'den sınıfları içe aktarmayı kolaylaştırabilecek bir güncelleme olup olmayacağını merak mı ediyorsunuz? (İngiltere şartları 1 Eylül'de başlıyor).

Baskı yok, sadece bu yıl dersleri ve fotoğrafları daha kolay içe aktarmayı umuyordum.

Diğer güncellemelerle ilgili herhangi bir haber de ilginç olurdu - forumda bundan pek bahsedilmiyor gibi görünüyor.

Daha
2 yıl 7 ay önce #9928 by Sebastian
Yanıtlayan: Sebastian Konu üzerine Microsoft Ekipleri
Gönderiniz kısmen yeni bir konu oluşturmam için bana ilham verdi (iDoceo hala hayatta mı?). Dürüst olmak gerekirse Ben, son 1-2 yılda iDoceo'nun (eksikliğine) gelişimine dayanarak, yakın zamanda Microsoft Teams entegrasyonunu göreceğinizden şüpheliyim. Bunu beklemeyin, sadece hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Kesinlikle 1 Eylül'e kadar değil. 2022 yazında görürsek şanslı olacağımızı söyleyebilirim. Bu forumdaki hareketlilik önemli ölçüde azaldı ve uzun süredir önemli bir iDoceo güncellemesi yapılmadı. Bu yüzden umutlarınızı yüksek tutmayın ve ithalat süreciniz için başka çözümler bulmaya çalışmayın. ;-)

Probiert gerne meine kleine Korrektur-Uygulaması "KURT" iPad ve Mac için. Bireysel PDF dosyası oluşturmayı ve Koruma Prozesleri için pratik işlevlere sahip olmayı unutmayın. Mac ve iPad için tam maliyet sağlayın :)
www.kurt-korrekturen.de (V. 4.3'te jetzt)

Daha
2 yıl 5 ay önce #10114 by jwebber
Yanıtlayan: jwebber Konu üzerine Microsoft Ekipleri

bert yazdı: Tabii ki Ben. Bu kadar uzun sürmemeli!

Saygılarımızla,

Merhaba Bert,

Personelimiz tarafından istendiği gibi bunu yukarı itmek. Teams entegrasyonuyla ilgili herhangi bir ETA'nız var mı? Öğretmenlerimizin çoğu yalnızca şimdi OneNote'tur ve bunu gerçekten yararlı bulacaktır!

Daha
2 yıl 3 ay önce #10202 by köpürtücü44
Yanıtlayan: köpürtücü44 Konu üzerine Microsoft Ekipleri
Yine unutuldu mu yoksa iDoceo gerçekten öldü mü?

Daha
2 yıl 3 ay önce #10203 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Microsoft Ekipleri
Canlı ve iyi Bubbler44, ilginiz için teşekkürler.
Unutulmamıştır. Uygun şekilde test edildikten sonra kullanıma sunulacaktır.
Microsoft, gerçekten sinir bozucu olan çok uzun bir süre Beta'da tuttu.

Daha
2 yıl 3 ay önce - 2 yıl 3 ay önce #10210 by craig.kerwin
Yanıtlayan: craig.kerwin Konu üzerine Microsoft Ekipleri
Bir sınıf oluştururken Google Classroom veya Microsoft Teams'e bağlanma seçeneğini fark ettim - öğrenci adları sütununun üst köşesindeki üç noktada çıkıyor.

Bulut Bağlantılarımda Microsoft for Business açık. Sınıf sekmesinde Microsoft Teams Bağlantısı seçeneğine tıkladığımda hiçbir şey olmuyor. Bir arama kutusu alıyorum ama hiçbir şey çıkmıyor. Belki de yanlış şeyi arıyorum. Bilmiyorum.

Microsoft Teams aracılığıyla sınıflarıma bağlanabilmek çok faydalı olacaktır - lütfen bunun nasıl başarıldığına dair bazı talimatlar sağlayın.

Benzer şekilde, yuvarlanma işaretleme için DayMap'i kullanıyoruz, ancak iDoceo'da bir yuvarlamayı sürdürmeyi de seviyorum, bir tür bağlantı olağanüstü olurdu ... belki bir şeyi özlüyorum ama CSV veya Excel aracılığıyla DayMap gibi bir şeyden harici verileri içe aktarabilir miyim iDoceo'yu bir öğrenci kimliği ile bağladıysam?
Son düzenleme: 2 yıl 3 ay önce tarafından craig.kerwin.