3 S: Öğrencileri sınıflar arasında değiştirmek/Avustralya takvimi? / ayarlar penceresi

Daha
1 yıl 6 ay önce #30669 by Doğrulanmış
Herkese selam,

Bu uygulamayı kesinlikle seviyorum- berbat bir planlayıcıyım ve benim için harika oldu; ama çözmeye/çözümlemeye çalıştığım 3 küçük sorunum var

Birincisi (ve en önemlisi) benzer ödevler vs. yürüttüğüm 2 dersim (beşeri bilimler) var, ancak her birine kayıt, Matematikteki akademik başarılarına dayanıyor, bu yüzden bazen birileri bir sınıftan diğerine geçiyor. O öğrenciyi eşdeğer sınıfa kopyalayıp not ve yoklama sütunlarını da göndermek mümkün müdür? 

İkincisi: Şubattan Aralık'a kadar süren Avustralya okul yılı için bunu ayarlamanın bir yolu var mı? bu gerçekten bir sorun değil, ancak zaman çizelgesini önümüzdeki Haziran'a geçici olarak ayarlamak zorunda kaldığım küçük sorunlar yaşadım ve gerçekten hafta sayılarını sayamadım

Üçüncüsü: Uygulamamda bir aksaklık olabilir, ancak ayarlar penceresini her açtığımda tekrar kolayca kapatamıyorum. 

3 soruyu da 1 gönderiye koyduğum için özür dilerim, ancak özet akışını spam yapmak istemedim.

TIA.

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
1 yıl 6 ay önce - 1 yıl 6 ay önce #30670 by bert
Merhaba,
   Öğrencileri notları ve devamlarıyla değiştirmek henüz mümkün değil ama bu benim yapılacaklar arasında var. Uzun zamandır oradaydı ama umarım yakında bunun üzerinde çalışabileceğim.
 Her iki sınıfın da sütun adlarını paylaştığını varsayıyorum ama katılımdan emin değilim. Aynı günlerde mi planlanıyorlar?

Okul yılınızla ilgili olarak, iDoceo belirli bir akademik yıl dönemi üstlenmez. Menü > Takvim > Takvim Ekle'de başlangıç/bitiş tarihlerinin doğru olduğundan emin olun.
  Hafta numaraları bu ayara bağlı değildir ve sayacı Seçenekler > Hafta numaraları'ndan sıfırlayabilirsiniz. iDoceo'nun en son sürümüyle (şu anda 8.2.2) çalışıyorsanız, bu hafta sayacına, genellikle tatil sezon(lar)ında bir bekleme süresi ekleyebilirsiniz.

Bu ayarlar hakkında biraz daha bilgiye ihtiyacım var. Şansınız varsa, Yardım > Destek ve Öneriler'e dokunarak bana uygulamadan bir ekran görüntüsü gönderin, böylece çalıştığınız sürümlerin (iOS/Mac, iDoceo, vb.) ayrıntılarını öğrenebilirim.

Teşekkür

Son düzenleme: 1 yıl 6 ay önce yazan bert.

Daha
1 yıl 6 ay önce #30680 by Doğrulanmış
Bana bu kadar çabuk geri döndüğünüz için çok teşekkür ederim. Evet, dersler aynı gün olduğu için katılım çok fazla etkilenmez (ama olmamalarının neden bir sorun olabileceğini anlayabiliyorum). Görünüşe göre gelecek yıl için takvim sorununu çözebileceğim, bu yüzden organize olurken bunu yapacağımdan emin olacağım.. Ayarlar açılır sorununu çözdüm ('bitti'yi görmedim) düğmesine basın ve bir X arıyordu ya da esc düğmesini deniyordu - bunun üzerine dehd'yi suçlayın  .

Tekrar teşekkürler yığınlar- bu benim için gerçekten çok basit ama etkili bir uygulama. Android ve pencereler için de bir tane oluşturma şansınız var mı? Windows kullanan bir meslektaşımla konuşuyordum ama orada bunun için bir sürüm bulamadık.

Daha
1 yıl 6 ay önce #30681 by bert
Bu alışılmadık. Her iki platform da başından beri endemik korsanlığa maruz kalıyor ve zamanımı bu şekilde boşa harcamayı göze alamam.
Kendimi çok ince yaymak yerine birçok ilginç özelliğin geldiği mevcut platformda mümkün olan en iyi deneyimi sunmaya odaklandım.
Başka bir şey kaçırırsanız, göndermekten çekinmeyin.