Yedekten geri yükle

Daha
1 yıl 5 ay önce #30685 by samanthashall
Yedekten geri yükle tarafından yaratıldı samanthashall
Yedeklerimden geri yüklemeye çalışıyorum. Yükleniyor gibi görünüyor, ardından yeniden başlatılması gerektiğini söylüyor. 'Tamam'a tıklıyorum. Uygulama kapanıyor ancak yeniden başlamıyor. Uygulamayı tekrar açtığımda hala boş ve bilgilerimin hiçbiri orada değil.

Ayrıca, yedek dosyalarımın her birinin yanında küçük üçgenler var....bu ne anlama geliyor?

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
1 yıl 5 ay önce #30686 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Yedekten geri yükle
Küçük üçgen, artımlı bir yedekleme olduğu anlamına gelir, öncekileri dikkate alan kısmi bir yedeklemedir.
Sorununuzu bizim tarafımızda yeniden oluşturup oluşturamayacağımı göreceğim, son iOS sürümlerinde bir şeyler değişti.
Birkaç gün içinde App Store'da bir güncelleme mevcut olacak

Aşağıdaki kullanıcı(lar) Teşekkür etti: samanthashall

Daha
1 yıl 4 ay önce #30700 by grhafer30
Yanıtlayan: grhafer30 Konu üzerine Yedekten geri yükle
Bugün bir yedekten geri yüklemem gereken bir durum yaşadım ve bu ne büyük bir felaketti. iDoceo'nun senkronizasyonu durdurmasını sağlayamıyorum. İPad'de veya Mac'te olmamın bir önemi yok, senkronize olmaya devam ediyor. Sanırım iCloud'da bir değişiklik olmalı. 

''Gary 

Daha
1 yıl 4 ay önce #30701 by samanthashall
Yanıtlayan: samanthashall Konu üzerine Yedekten geri yükle
Yani! Bulduğum şey, "yedek şifre" tam olarak doğru olmasaydı, asla gitmeyecekti. Bilginize hala birkaç küçük ayrıntı alamadım ama çoğunluğu elde edebildim. -Samantha

Daha
1 yıl 4 ay önce #30702 by grhafer30
Yanıtlayan: grhafer30 Konu üzerine Yedekten geri yükle
Şifre/korumalı dosyam yoktu. Aynı koşulu birçok cihazda deneyerek ve çoğaltarak, iDoceo'nun eşitlenmediğini gördüm - eşitleme sembolü sürekli dönüşü gösteriyordu. Sonunda her cihazda iDoceso'yu sildim ve en güncel olduğu için iPad 14'ü verilerle bıraktım. 30 dakika sonra (!), tam bir senkronizasyon kaydetti. Davranışın devam edip etmediğini görmek için yarın yalnızca bir cihaz eklemeyi deneyeceğim. Bugün çok ağır bir not verme oturumu sırasında çok fazla veri kaybedebilirdim.