Sınıf değişiklikleri

Daha
11 yıl 3 ay önce #2382 by RB
Sınıf değişiklikleri tarafından yaratıldı RB
Bir öğrenciyi bir dönem boyunca önceki verilerini kaybetmeden bir sınıftan çıkarmak mümkün müdür?

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
11 yıl 3 ay önce #2384 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Sınıf değişiklikleri
Merhaba RB,
Her sınıfın kendine özgü sütunları ve yapılandırması vardır ve bir öğrenciyi farklı bir sınıfa taşıyabilir/kopyalayabilirsiniz, ancak notları yalnızca orijinal sınıfta tutulur. Yine de kişisel verileri kopyalanacak, ancak sanırım genel değerlendirme ve notları tamamen aktarmaktan bahsediyorsunuz.
Saygılarımızla

Daha
11 yıl 3 ay önce #2385 by RB
Yanıtlayan: RB Konu üzerine Sınıf değişiklikleri
Teşekkürler Bert,
Bazı öğrencileri yıl içinde başka kümelere transfer ediyoruz. Bu öğrencileri eski verileri kaybetmeden gelecekteki yoklama kayıtlarından çıkarmak istiyorum. Bir öğrenciyi ikinci sekmemden silersem, ilk sekmeden de kaybolurlar. Bunu önlemenin bir yolu var mı?

Daha
11 yıl 3 ay önce - 11 yıl 3 ay önce #2386 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Sınıf değişiklikleri
Merhaba RB,
Şu anda mümkün değil, ama şimdi meseleyi anlıyorum. Bir sonraki güncellememiz için istek ekledim (2.5'ten sonra). Her sekmede öğrenciler için bir çeşit göster/gizle seçeneği eklemeye çalışacağız, böylece verileri silmeden bir 'tür' aktarımı gerçekleştirebilirsiniz. Gizleyip aynı sonuçları elde edebiliyorsanız, verileri silmenin her zaman kötü bir fikir olduğunu düşünmeye meyilliyiz.
Bir sonraki güncellememiz neredeyse hazır ve eminim ki yeni özellikleri seveceksiniz!
Son düzenleme: 11 yıl 3 ay önce tarafından bert.
Aşağıdaki kullanıcı(lar) Teşekkür etti: RB