Belirtilen girişle boş hücreleri doldurma

Daha
10 yıl 7 ay önce #3542 by Beth Jahn
Belirtilen girişle boş hücreleri doldurma tarafından yaratıldı Beth Jahn
Bunu açıklamak biraz zor. Sınıftaki bazı çocuklardan puan kesintisi yapabilmek istiyorum. O kısmı anladım. Ders bittikten sonra öğrencinin herhangi bir kesintisi yoksa beş puanın tamamını alır. Oturma tablosundaki her hücreye veya her öğrenciye dokunmak zorunda kalmadan 5 noktalı açık hücreleri doldurmanın bir yolu var mı? Her gün 12, 25 dakikalık derslerim var, arada hiç vakit yok. İhtiyacım olanı olabildiğince çabuk belgeleyebilmek ve kapıdan içeri girmekte olan bir sonraki sınıfa öğretmeye hazır olabilmek için işleri düzene sokmaya çalışıyorum.

Bana tahammül et, bu uygulamayı gerçekten çok seviyorum ama öğrenecek çok şeyim var.

Teşekkürler.

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
10 yıl 7 ay önce - 10 yıl 7 ay önce #3545 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Belirtilen girişle boş hücreleri doldurma
emin BethJahn,
Neye ihtiyacınız olduğunu sorun, mümkün olan en kısa sürede açıklamak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.
Bunu oldukça kullanışlı bulacağınıza eminim.
Önce en az bir boş hücreyi bu 5 noktayla (veya kopyalamak istediğiniz şeyle) doldurmalısınız, sonra basılı tut o hücrede ve kopya , tüm sütuna , Boş Hücrelere
Son düzenleme: 10 yıl 7 ay önce tarafından bert.
Aşağıdaki kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Kathleen

Daha
10 yıl 7 ay önce #3547 by Beth Jahn
Yanıtlayan: Beth Jahn Konu üzerine Belirtilen girişle boş hücreleri doldurma
Tam olarak duymayı umduğum şey buydu. Bu uygulamanın sınıfımda işlerin yürüme biçiminde nasıl devrim yaratacağını hayal bile edemezsiniz. Vay canına!