Raporları dışa aktarma/Aynı öğrenci farklı konu.

• Kız kardeş Öğretmen
10 yıl 5 ay önce #3981 by Kız kardeş Öğretmen
Raporları dışa aktarma/Aynı öğrenci farklı konu. tarafından yaratıldı Kız kardeş Öğretmen
Bir şeyleri kaçırıp kaçırmadığımdan emin değilim.

4-8 sınıflara Dil sanatları ve Matematik dersi veriyorum. Her bölüm için oluşturulmuş bir sınıfım var.

örneğin, Los Angeles'ta ve Matematik'te altıncı sınıf için bir sınıf.

Bir ebeveyne, çocukları hakkında sahip olduğum tüm verileri içeren bir rapor gönderebilmeyi çok isterim.

Mümkün mü? Raporu ayrıca mı göndermem gerekiyor?

Umarım sorum açıktır. Bu harika uygulama için çok teşekkür ederiz. Gerçekten Öğretmenler için kurtarıcı bir lütuf olan en iyi ürünü yarattınız!

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
10 yıl 5 ay önce #3983 by bert
Hoşgeldin Kardeş Öğretmen,

iDoceo'nun mevcut sürümünde, öğrenci raporu yalnızca tek bir sınıfın sütunlarını dikkate alacaktır.
Farklı sınıflardan toplanan verilerle benzersiz bir rapor göndermek isterseniz, bir sınıftan diğerine ( sınıf kitabı / Tools (üst çubuk) / Sütunlar / kopya / başka bir sınıf).

Bir sonraki büyük güncellememizde bunu iyileştireceğiz.

Daha
1 yıl 7 ay önce #30606 by carriebrewer420@me.com
Yanıtlayan: carriebrewer420@me.com Konu üzerine Raporları dışa aktarma/Aynı öğrenci farklı konu.
bende de aynı sorun var Öğrencilerim için, onlar için öğrettiğim birden fazla sınıf için tüm notlarını içeren bir rapor yazdırmak istiyorum. 2021'den itibaren en yeni sürüme sahibim. iDoceo 7'de artık bu seçenek var mı?

Teşekkür ederim!

Daha
1 yıl 7 ay önce #30607 by bert
Henüz değil ama yakında mevcut iDoceo 8 versiyonumuza eklemeyi umuyorum.
Bizi izlemeye devam edin!
Aşağıdaki kullanıcı(lar) Teşekkür etti: carriebrewer420@me.com