Google Classroom Aşağı Çekme hareketi

Daha
5 yıl 11 ay önce #7472 by Sullivan337
Google Classroom Aşağı Çekme ve gönderme hatası tarafından yaratıldı Sullivan337
Sevgili Beyin Güveni,

Bu nedenle, bir değerlendirmeyi google class ile ilişkilendirdim ve hem Dereceli Puan Anahtarı hem de notlar gönderdim.

Daha sonra yanlışlıkla notları "gönderen" veya Google sınıfından notları "okumaya" çalışan sütunu aşağı çektim, bu da tüm notlarda kırmızı bir hata bayrağıyla sonuçlandı ve işaretler 0'a sıfırlandı.

Büyük bir sorun değil çünkü her öğrencinin dereceli puanlama anahtarı notunu tekrar tıklayıp manuel olarak sıfırlıyorum. O zaman google class'a tekrar göndermem gerekiyor.

Bu bir acıdır.

"Aşağı çekmenin" ne yaptığına öncelik vermemin bir yolu olup olmadığını merak ediyorum.

temelde onu kapatmak veya okumak yerine "gönder" olarak ayarlamak

bu yüzden öğrencilerin notlarını sürekli sıfırlamak zorunda kalmayacağım.

Teşekkürler

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
5 yıl 11 ay önce - 5 yıl 11 ay önce #7473 by bert
Kaydedilmiş sullivan337. Bir sonraki versiyonumuzda ele alınacaktır

Teşekkürler!
Son düzenleme: 5 yıl 11 ay önce tarafından bert.

Daha
5 yıl 5 ay önce #7788 by Sullivan337
Yanıtlayan: Sullivan337 Konu üzerine Google Classroom Aşağı Çekme ve gönderme hatası
Bart,

Yeni güncellemede bu özellik düzeltildi mi? Hala aynı sorunu yaşıyorum. Bir geçiş veya yapabileceğim bir şey var mı?

Teşekkürler

Daha
5 yıl 5 ay önce #7789 by bert
Merhaba sullivan337,
Sütunu kilitlerseniz (başlık> kilit üzerine uzun dokunun) benim hatamı aşağı çekmezsiniz.

Google Classroom seçenekleri, başlığa bir dokunuştan sonra altta göreceğiniz hızlı işlem düğmesiyle yine kullanılabilir olacaktır.
Aşağıdaki kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Sullivan337