Google Classroom'dan not verilmeyen ödevleri içe aktarma

Daha
3 yıl 3 ay önce - 3 yıl 3 ay önce #9589 by CBashford
Merhaba,

Sınıflarımı Google Classroom'larına bağladım ve sonuçlarını ödevlerden içe aktarabiliyorum.
Ancak bu, yalnızca ödevle ilişkili bir not/not varsa çalışır. Not verilmemiş bir ödev olduğunda, iDoceo GC'den sonuç aldığını gösterir, ancak yenilemeyi bitirdiğinde sütun boş kalır.

Bu ödevlerin tamamlanıp tamamlanmadığını kaydetmek istiyorum (sadece tik/çapraz simgesi, 1/0, E/H veya yeşil/kırmızı renkli vb.).
((İdeal olarak, üçüncü bir "geç teslim edildi" seçeneği mükemmel olurdu!)

Not verilmeyen bir ödevin gönderilip gönderilmediğini otomatik olarak içe aktarmanın bir yolu var mı?

Ayrıca, ek bir hesaplama sütunu gerektirmeden veya metin/simge ile manuel olarak bir not (bu tamamlandı/kontrol edilmedi) vb. otomatik olarak bir simge olarak görünmesi mümkün müdür?

Teşekkürler!
Son düzenleme: 3 yıl 3 ay önce tarafından CBashford. Sebep: Mesajın alt kısmı silindi

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
3 yıl 3 ay önce #9590 by bert
Merhaba CBashford,
Korkarım şu anda mümkün değil. Bu derecelendirilmemiş görevler Google'dan fazla veri sağlamaz.

Daha
3 yıl 3 ay önce #9591 by CBashford
Yanıtlayan: CBashford Konu üzerine Google Classroom'dan not verilmeyen ödevleri içe aktarma
Tamam, hızlı cevabınız için teşekkür ederim.

Simgelerin otomatik olarak görünmesini sağlamanın bir yolu var mı?
Örneğin, 0 işareti bir çarpı simgesi olarak görünürken, geri kalanı hızlı dönüştürmeye dayalı değerler/renk olarak kalır mı?

Simgelere dönüşmek için ayrı bir hesaplama sütunu kullanabildim, ancak bunu ek sütun olmadan yapmak istiyorum.

Teşekkür