Öğrenciler aynı anda birden fazla grupta mı?

Daha
3 yıl 3 ay önce - 3 yıl 3 ay önce #9608 by mrreynoldsjr
Öğrenciler aynı anda birden fazla grupta mı? tarafından yaratıldı mrreynoldsjr
Aynı öğrencinin not defteri verileri de dahil olmak üzere iki görünümünü görmenin bir yolunu bulmaya çalışıyorum.
Belki bunu yapmanın daha iyi bir yolu vardır. (Bir not girebilmek ve öğrencinin listelendiği her yerde görünmesini istiyorum).

Örnek:
4. sınıfta öğrencilerim var (Bayan Lawson'ın sınıfı).
Öğrencilerin farklı gruplara ayrıldığını görüyorum (bazıları A Grubunda, bazıları Grupta B).
Bu yüzden onlara öğretirken, onları not defterinde görmek ve bir Grup olarak not vermek istiyorum.

Ancak sıra ilçe sistemimize girdiğinde, notları sınıf bazında (grup değil) görmek istiyorum, verileri kolayca transfer etmek (manuel olarak girmek zorundayım).

Bu durumda grupları kullanmanın veya sınıflar arasında bilgi eşitlemenin yardımcı olacağını düşündüm, ancak not girişleri otomatik olarak eşitlenmiyor, yalnızca kişisel veriler. Şu anda, çeyreğin sonunda farklı Grup sınıflarından verileri yeni bir sınıfa kopyalamam gerekecek gibi görünüyor.

Bunu yapmanın en iyi yolu nedir?
Son düzenleme: 3 yıl 3 ay önce tarafından mrreynoldsjr.

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
3 yıl 3 ay önce #9609 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Öğrenciler aynı anda birden fazla grupta mı?
Merhaba,
Özet görünümünü denemelisiniz, bir öğrencinin adı > Özet'e iki kez dokunun ve burada mevcut not defterinden bir dizi sütun ekleyebilecek ve ayrıca alt çubukta hangi sınıfı görmek istediğinizi seçebileceksiniz.
Bu alt çubuk, aynı öğrencinin devam ettiği sınıflarla doldurulur. Öğrencileri isimlerine göre bulur.

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.