Masa düzenleri, ızgaraya yapıştırma, rastgele dağıtma

Daha
1 yıl 4 ay önce #30735 by FLupold
Merhaba

Yeni "Masalı sınıf düzeni" hakkında birkaç sorum var.
  • Görünüşe göre farklı masa düzenleri farklı boyutlarda geliyor. Örneğin üçlü gruptaki sıralar, sekizli gruptaki sıralardan daha küçüktür. Bu kasıtlı mı?
  • Masaların ızgaraya oturması mümkün mü? Değilse, bu özelliği önermek isterim.
  • Öğrencileri sıra konumlarına rastgele dağıtmak mümkün müdür?
Teşekkür

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
1 yıl 3 ay önce #30738 by bert
Merhaba FLeupold,
 Evet, farklı boyut kasıtlıdır. Ek kombinasyonlara ihtiyacınız olursa, bana bildirin
 Kılavuza ek isteği not edildi.
 Evet, öğrenciler sıraya rastgele dağıtılabilir, Araçlar > Rastgele grup oluşturucu'ya dokunun
ve "Otomatik olarak grupla"

Aşağıdaki kullanıcı(lar) Teşekkür etti: FLupold

Daha
1 yıl 3 ay önce #30740 by FLupold
Tavsiyen için teşekkürler!

Masa düzenlemelerine gelince, 9x1'e ihtiyacım var. Ama eğer ızgaraya yapışabilirsek, bunu üç adet 3x1 gruptan kolayca oluşturabilirim.

Btw, masa düzenini oturma planlarına kopyalamak harika!

Daha
1 yıl 3 ay önce #30741 by bert
Izgaraya geçmeyi denemeniz için size bir Beta sürümü göndereceğim.
Başka bir şeyi kaçırırsan, bana haber ver
Geri bildiriminiz için teşekkürler ve mutlu noeller!

Daha
1 yıl 3 ay önce #30743 by FLupold
Vay canına, bu çok hızlıydı!

Kılavuza ek işlevini kontrol eden beta sürümünü yükledim. İşleri hizalamayı çok daha kolay hale getirdiği için zaten güzel.

Bununla birlikte (titiz olduğum için özür dilerim), ızgaranın, bitişik sıra gruplarını, gruplar arasındaki boşluklar bir grup içindeki boşluklar kadar geniş olacak şekilde hizalayamayacak şekilde olduğunu fark ettim, ekteki resme bakın. Bu, makul bir şekilde kolayca düzeltilebilseydi, özellik daha da iyi olurdu. ;-)

Ekler:

Daha
1 yıl 3 ay önce #30744 by bert
Korkarım bu aşırı tasarlanmış bir çözüm içeriyor!
Daha kolay alternatif, x9 masaları eklemektir. Buna güvenin.

Aşağıdaki kullanıcı(lar) Teşekkür etti: FLupold

Daha
1 yıl 3 ay önce #30745 by FLupold
Merhaba Bert

Muhtemelen bir hata olduğunu düşündüğüm şeyin farkına vardım: Grubu otomatik olarak "masa düzeni stili" ile kullanmak, bazen birden çok öğrenciye aynı sıra atanır, böylece öğrenciler diğer kartların arkasına gizlenir...

Daha
1 yıl 3 ay önce #30746 by bert
Farkettim. Bir sonraki Beta'mızda düzeltilecektir.
Testler sırasında çok fazla geri bildirim almadık.

Daha
1 yıl 3 ay önce #30747 by FLupold
Umarım kusuruma bakmazsınız ve bunu yapıcı bulursunuz. 1x9 masalarını test ettim ve şunu buldum: Bu masa grubuyla bağlantı noktası biraz farklı görünüyor. Kenarlıklar, ızgara üzerinde diğer gruplarla tam olarak yatay olarak hizalanmaz ve öğrenci kartları sıranın üzerinde ortalanmaz, ekteki resme bakın.

Sizden 1x9 grubunu 1x3 grubu gibi daha küçük versiyonda yapmanızı isteyebilir miyim? Küçük boyutu daha çok seviyorum çünkü öğrenci kartları sıraların kenarlarını tamamen kaplıyor.

Teşekkürler ve mutlu tatiller!

PS. Çoğunlukla bunları kullandığım için, özellikle sınıflar ve oturma planı modüllerindeki yeni özellikler ve düzeltmeler hakkında test etme ve geri bildirim verme konusunda yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım. Testi daha kolay ve daha hedefli hale getirmek için, TestFlight'ta "Ne Test Edilir"i detaylandırmanızı öneririm. Şu anda bu bölümde yalnızca "Çalışma devam ediyor" yazıyor.
Ekler:

Daha
1 yıl 3 ay önce #30748 by bert
Geri bildiriminiz için teşekkürler FLeupold. Size tam Beta testçileri listesini ekleyeceğim
Bu sürümler yalnızca sizin için yapıldığından Yenilikler bölümü artık boş. Bir sonraki resmi Beta biraz zaman alacak.