Ders planlayıcı istendi

Daha
11 yıl 3 ay önce #2602 by Jerome
Ders planlayıcı istendi tarafından yaratıldı Jerome
Merhaba hocam çok denedim apps son zamanlarda ve en çok seninki gibi.
Özellikle harika görünümden, zaman çizelgesinden ve not defterinden keyif aldım.

Ama özlediğim şey bir ders planlayıcısı. Bana göre, bir öğretmen uygulamasının en önemli işlevi budur.
Ders planım (şu anda Word'de yazıyor) her derste baktığım bir şey. Bana bir ders yılındaki ders sayısını, hangi konuları öğrettiğimi, belirli bir ders için planın ne olduğunu ve ev ödevinin ne olacağını söyler. Bu, normal bir günlüğe girmek istemediğim bir şey çünkü bu bana bir genel bakış sağlamaz. Ayrıca: neden her ders yılında aşağı yukarı aynı olacak bilgileri tekrar gireyim? Dürüst olmak gerekirse, günlüğe hiç ihtiyacım yok.
Birkaç tane açmak zorunda kalmamam için iDoceo bunu dahil etseydi harika olurdu. apps bir derste - bunun için zaman yok!

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
11 yıl 3 ay önce #2603 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Ders planlayıcı istendi
iDoceo Jerome'a ​​hoş geldiniz,
O ders planlayıcımız olacak!
Bazı temel özelliklerden yoksun olduğu için bu sefer günlüğe odaklandık (yıl görünümü hala eksik), ancak sonraki güncellemelerde gelişmeye devam edeceğiz.
Başka bir şeyi kaçırırsanız, bize bildirin!

Bize ulaştığınız için teşekkürler

Daha
11 yıl 3 ay önce - 11 yıl 3 ay önce #2609 by Jerome
Yanıtlayan: Jerome Konu üzerine Ders planlayıcı istendi
Merhaba Bert, bu harika bir haber! Ve hızlı cevap için teşekkürler.
Her şeyi tek bir güncellemede yapamayacağınızı anlıyorum.

Evet, başka dileklerim/önerilerim var.
  • Simgeler harika. Onları öğrencilerime veriyorum. Öğrenci veri alanında görünürler. Ancak öğrencileri başka bir gruba kopyalamak için menüdeki 'araçları' kullandığımda simgeler kayboluyor. Tüm bu simgeleri yeniden atamak çok zor. Bu yüzden bu simgelerin aktarılabilir olmasını diliyorum.
  • [/li][/li]
  • Bir müzik öğretmeni olarak, (bazı) müzik aletlerinin simgelerini görmek beni çok şaşırttı. Bunları atayarak, bir öğrencinin ne oynadığını anında görebiliyorum. Ancak bazı öğrenciler listede olmayan enstrümanları çalmaktadır. Elektrik bas, dik bas, flüt, klarnet, akordeon, armonika, soprano saksafon, alto saksafon, tenor saksafon, bariton saksafon ve trombon için simgelere sahip olmak harika olurdu. (Eğer çok şey istiyorsam, bunlardan sadece birkaçı da güzel olurdu).
  • Sınıfta, öğrencilerin ilk isimlerini hızlı bir şekilde görebilmem gerekiyor. Keşke onları kırmızı ve koyu yapabilseydim, böylece listede öne çıkacaklardı.

Zaman ayırdığın için teşekkürler.
Son düzenleme: 11 yıl 3 ay önce tarafından Jerome.

Daha
11 yıl 3 ay önce #2613 by bert
Tekrar hoşgeldin Jerome,

kopyalandığında öğrenci simgeleri eksik

Kesinlikle haklısın, onu kaçırdık. Kayıt edilmiş

müzik simgeleri

Elimizden gelenin en iyisini yapacağız! Bu ölçekteki bazı farklılıkları anlamak biraz zor ama neler yapabileceğimizi göreceğiz. Evde güzel bir Fender Mustang Bass'imiz var ve kimse (elbette müzisyenler değil) devasa dört teli fark etmiyor...

sınıf

Bunun ek özelleştirmesi yolda.Not alındı!

Saygılarımızla
Aşağıdaki kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Jerome

Daha
11 yıl 1 ay önce #2855 by Akay@sbhs.co.uk
Yanıtlayan: Akay@sbhs.co.uk Konu üzerine Ders planlayıcı istendi
Merhaba Bert, harika ürün, onu seviyorum ve okuldaki personelimle de paylaşacağım!

Yine de Jerome'a ​​benzer bir gemideyim, çünkü ayrı bir planlayıcı kullanıyorum (sayfalarda) ve umutsuzca idoceo'da bir tür planlayıcıya ihtiyacım var. Günlüğü kullanmayı denedim ama bir planlayıcının yapması gerektiği gibi çalışmıyor.

Bir planlayıcı uygulamadan önce ne kadar süreceği hakkında bir fikriniz var mı? Uzun sürmeyecekse, etrafta bir iş bulmaya çalışmayı bırakacağım. :)

Teşekkür

Daha
11 yıl 1 ay önce #2856 by bert
Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkürler!
Uygulamanın her alanında geliştireceğimiz ve yeni özellikler ekleyeceğimiz iDoceo 3.0 için durmadan çalışıyoruz. Yine de biraz zaman alacak ve şu anda gerçekten yaklaşık yayın tarihi veremem... bu geliştirme aşamasında herhangi bir tahmin kesinlikle yanlış olurdu.... güncellemeleri en kısa sürede @idoceo'da yayınlayacağız.
Ekibimiz amacına bağlı ve sürüm döngülerimiz endüstri standartlarına göre oldukça hızlı olma eğilimindedir, ancak kullanıcılar (ve okul koşulları) açısından 3 aylık bir sürüm döngüsü çok fazla zaman gibi görünebilir!
Tüm dağıtım döngülerimizde her zaman kullanıcı istekleri için bir ilk dönem vardır, ardından ana planlama/geliştirme aşaması gelir ve bundan sonra (Alfa sürümü) son sürümden önce bazı kapalı Beta testleri yaparız.
Beta testinde bize katılmak isterseniz, o planlayıcıya daha erken sahip olacaksınız ve daha mağazaya ulaşmadan önce gözden geçirip iyileştirebileceksiniz!

Saygılarımla,

Daha
11 yıl 1 ay önce #2857 by Akay@sbhs.co.uk
Yanıtlayan: Akay@sbhs.co.uk Konu üzerine Ders planlayıcı istendi
Beta testiyle çok ilgileniyorum, bana bildirin ve memnuniyetle dahil olacağım!

Daha
11 yıl 1 ay önce #2860 by bert
Çok teşekkürler!
Fırsatınız olduğunda lütfen cihazınızın UDID numarasını support@idoceo.net adresine gönderin.
Bu, beta sürümlerini yetkili iPad'lere göndermemizi sağlayan benzersiz bir numaradır.
App Store'dan indirmek zorunda kalmadan.
Bu numarayı mağazadan UDID+ adlı bir uygulamayı indirerek edinebilirsiniz.

Daha
11 yıl 1 ay önce #2861 by Jerome
Yanıtlayan: Jerome Konu üzerine Ders planlayıcı istendi
Tekrar merhaba Bert! Ben de beta testine katılabilir miyim?

Başka bir şey: Hollandaca bir çeviriye ihtiyacınız varsa yardımcı olabilirim.

• Dave
11 yıl 1 ay önce #2862 by Dave
Yanıtlayan: Dave Konu üzerine Ders planlayıcı istendi
Oooooh. Ben de beta testine dahil olabilir miyim? Bir sonraki sürüm için çok heyecanlıyım!