iDoceo 3.5

Daha
10 yıl 7 ay önce #3576 by bert
iDoceo 3.5 tarafından yaratıldı bert
3.0'ımız fırından hala sıcakken, burada görmek istediklerinizi yorumlayalım.
Aşağıdaki kullanıcı(lar) Teşekkür etti: nenuial, CAreynolds, John2400
Konu kilitlenmiştir.
  • Anonim
10 yıl 7 ay önce #3589 by Anonim
Yanıtlayan: Anonim Konu üzerine iDoceo 3.5
Merhaba, 3.0'daki yeni planlayıcı düzenini seviyorum. Ders planlarımı sınıf sınıf görebilmeyi gerçekten çok isterim, böylece daha önce ele aldığım şeyleri kolayca görebilir ve bir dizi ders planlayabilirim. Bu tesisin 3.0'da geleceğini düşünmüştüm ama eğer oradaysa henüz çözemedim. Değilse, bir dahaki sefere harika bir ek olurdu.
Konu kilitlenmiştir.
Daha
10 yıl 7 ay önce #3590 by nenuial
Yanıtlayan: nenuial Konu üzerine iDoceo 3.5
idoceo 3.0 harika!! Gerçekten beklediğim çok şey vardı. Bu harika güncelleme ve devam eden çaba ve inanılmaz destek için çok teşekkür ederiz. Girdilerimizi nasıl dinlediğinizi ve bundan her zaman en iyi şekilde yararlanmanızı gerçekten çok seviyorum!

İyi eklemeler yapabileceğini düşündüğüm birkaç fikir:
- Anonymous'un isteğini yerine getirdim. Planlayıcı için "sınıf başına görünüm" harika olurdu. Ayrıca tüm ekranı kaplayan "dönem başına" bir görünüm istiyorum. Çok fazla yazma eğilimindeyim ve artık biçimlendirme araçlarım olduğu için daha da fazla yazacağım. Yani ders planımı yazmayı bitirdiğimde, bunu gündüz görünümü gibi bir şekilde görselleştirebilirim, ancak dönem dönem nereye giderseniz, bu harika olurdu.

- Yeni biçimlendirme araçları harika, ancak listelerim eksik (numaralı ve madde işaretleri). Bunun uygulanmasının ne kadar karmaşık olacağını bilmiyorum. Onsuz yaşayabilirim ama olması güzel olabilir.

- Yeni katsayı hesaplaması harika, ancak bir adım daha ileri götürmek ve kesirleri kullanmasına izin vermek mümkün olabilir mi (ders verdiğim yerde düzenli olarak yarım nota ve üçte bir not kullanıyoruz)? Tabii ki tam notlar için katsayı 6, yarım notlar için katsayı 3 ve üçte bir notlar için katsayı 2 kullanabilirim ama biraz alışmak gerekiyor..

Gördüğüm birkaç hata:
Biçimlendirme ile ilgili garip bir davranış oluşur: her şeyi seçip bir biçimlendirme uyguladığınızda, seçim bir karakter azalır.. Örneğin, biraz renk uygulamak ve ardından kalın yapmak istediğinizde bu biraz can sıkıcıdır.
Gün görünümü, planlayıcıda (doğru olarak) olmayan tatil günlerinde dönemleri gösterir.
Aşağıdaki kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Mor-linzi
Konu kilitlenmiştir.
Daha
10 yıl 7 ay önce #3591 by Mor-linzi
Yanıtlayan: Mor-linzi Konu üzerine iDoceo 3.5
Şimdiye kadar onu seviyorum, yüz tanıma ile ilgili küçük bir sorun, koyu tenli siyah öğrencileri göremiyor. Teşekkürler, beklemeye değdi, sadece hepsini nasıl kullanacağınızı öğrenmem gerekiyor.
Aşağıdaki kullanıcı(lar) Teşekkür etti: MissV
Konu kilitlenmiştir.
  • duduf
10 yıl 7 ay önce #3613 by duduf
Yanıtlayan: duduf Konu üzerine iDoceo 3.5
Bonjour

En iyi duyuru panosu, en iyi ve en iyi seçimler.

Merci.
Konu kilitlenmiştir.
Daha
10 yıl 7 ay önce #3628 by nehirci
Yanıtlayan: nehirci Konu üzerine iDoceo 3.5
5 oturma planımın her biri için farklı bir veri yerleşimi ayarlayabilmeyi çok isterim.

Öğrencilerin SEN durumu, hedef notu ve son rapor notu gibi şeyler arasında hızlıca sekme yapabilmek çok kullanışlı olacaktır.

Yeni güncelleme son derece havalı, aferin!
Konu kilitlenmiştir.
Daha
10 yıl 7 ay önce #3633 by ceebee
Yanıtlayan: ceebee Konu üzerine iDoceo 3.5
Tek hayal kırıklığım, oturma planlarında öğrencilerle ilgili bilgileri içeren derslerin çıktısını almam gerektiğidir. Yapışkan not işlevi harika ama arka arkaya dokuz öğrencim olduğu için notları çakıştırmam gerekiyor. 0.7'den daha fazla uzaklaştırma yeteneği çok takdir edilecek veya sadece daha büyük bir oturma alanı olacaktır.
Konu kilitlenmiştir.
Daha
10 yıl 7 ay önce #3634 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine iDoceo 3.5
Tüm geri bildirimleriniz için herkese teşekkür ederiz. İşte birkaç yorum.

@nenuial @anonim

-Bu görüş hakkında ne yapabileceğimize bakacağız. Planlayıcının dönemine dokunup basılı tutarsanız, o belirli sınıfa gidersiniz ve ardından günlükteki 'Tek gün' görünümü daha fazla metin eklemenize olanak tanır. Tüm bu adımlardan kaçınmak için isteği kaydetti.

- Listeleri isteği kaydetti. Mevcut biçimlendirme seçenekleriyle ilgili bazı sınırlamalarımız vardı çünkü hala iPad 1 için destek sunuyoruz. Bakalım bir sonrakine geçebilecek miyiz.

- Katsayılar. Evet, geliştirmedeki eklemeler için çok geç olduğunda bu talebi aldık. Muhtemelen yarım not alacağız, üçte birinden emin değiliz. Göreceğiz!

- Hatalarla ilgili olarak, bu bir karakter azaltma, tam olarak bir hatadan kaçınmak içindir i iOS6 . Tek geçici çözüm, bir boşluk eklemek, ideal olmaktan uzak olduğunu biliyorum.

@Purple-linzi Bu konuda yapabileceğimiz pek bir şey yok, ancak not edildi.
Çözüm: basılı tut fotoğrafa ekleyebileceksiniz ve yeniden boyutlandırmak otomatik olarak oluşturulan yüzler boyunca kendi 'manuel seçiminiz'. Bu görünümdeyken onları da sürükleyip bırakabilirsiniz.

@ceebee anladım. bir sonraki için o yakınlaştırmaya güven

@riverer evet, bunun için çalışıyoruz. bu 3.0'da daha fazlası için zaman kalmadı

@Duduf içerik que vous l'aimez Duduf. Görevli, vous avez l'option çift avec une tap longue, qui va créer une not özdeşliği. Puis, editöre iki kez dokun.
Konu kilitlenmiştir.
Daha
10 yıl 7 ay önce #3643 by CAreynolds
Yanıtlayan: CAreynolds Konu üzerine iDoceo 3.5
Tüm öğrencilerin ve ilişkili oldukları sınıfların bir listesini görmenin bir yolunu bulmayı çok isterim. Yüzlerce öğrencim var ve bazen hızlıca bir tane bulmam gerekiyor ama hangi sınıfta olduklarını hatırlamıyorum. Bu listenin ada, soyadına veya sınıfa göre sıralanması harika olurdu.

Ayrıca, katılım sekmeme simgeler eklediğimi görüyorum, çünkü bu, sekmeler veya sütunlar oluşturmadan çaba, katılım, davranış vb. kaydetmenin en kolay geçici yolu. Bunun nedeni, dersler arasında 5 dakikadan daha az sürem olması ve göze çarpan şeyleri kaydetmek için gerçekten hızlı bir yola ihtiyacım olması. (Her gün için not defteri sütunları ayarlamaktan farklı olarak, ki bu, ondalık gelen sınıf için bir şeyler ayarlamak için çok az zaman olduğunda hantal olabilir! Değerlendirme için Not Defterini kullanmama rağmen.). Her neyse, davranış, çaba, katılım vb. için kullandığım simgeleri gruplamak için özel düzenleyiciyi kullanıyorum, ancak listede gezinmek yerine, simgeden özel bir düzenleyici seçebilmek güzel olabilir Metin/Simgeler'e tıkladığınızda ekran. Bu, etkinleştirdiğiniz tüm simgeleri görmeye ek olacaktır. Bir tür simge klasörüne hızlı erişim gibi.

Son olarak, yüz algılama kareleri için varsayılan bir boyut belirlemenin bir yolu var mı? Genellikle oldukça küçüktürler ve çoğunlukla yüzün alt 3/4'ünü gösterirler. Kafanın tamamını tercih ederdim ama bu senin kontrolünün dışında olabilir!
Konu kilitlenmiştir.
  • Okşama
10 yıl 7 ay önce #3644 by Okşama
Yanıtlayan: Okşama Konu üzerine iDoceo 3.5
Belirli bir döneme ait olmayan plan, görev, öğle yemeği, hazırlık görmeyi çok isterim. Uzman olarak günde en fazla 11 bölümüm var. Bu uygulamanın planlama ve takvim bölümüyle sağladığı diğer harika özelliklere erişmeyi çok isterim, ancak şu anda çok fazla "dönem" olduğu için yapamıyorum - 12'den fazla.

Tüm yardımlarınız ve bunu eğitimciler için harika bir uygulama haline getirme konusundaki açıklığınız için teşekkür ederiz. Gerçekten hayat değişiyor!
Konu kilitlenmiştir.