iDoceo 3.5

Daha
10 yıl 6 ay önce #3819 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine iDoceo 3.5
@ceebee Evet, yakında buna sahip olacağız.
Konu kilitlenmiştir.
Daha
10 yıl 6 ay önce #3883 by John2400
Yanıtlayan: John2400 Konu üzerine iDoceo 3.5
katılım Ne. İD
Görmek gibi kısmi katılımdır. Okulumda öğrenciler derse geç gelir
Ve bazıları erken ayrılır. Metin seçeneklerini görebiliyorum. Ancak öğrenciyi mevcut olarak işaretleme seçeneğine sahip olmak harika olurdu ve zaman ayarlanabilirdi. Bu, Avustralya okullarında çok yaygın bir sorundur.
Ayrıca, hızlı katılımı işaretlerken, eğer biri mevcut diyorsa seçenekleri değiştirdiğini de not ediyorum. Her iki simge de kutuda kalır. İki simge alırsınız. Bu kasıtlı mı? Çocukları mevcut olarak işaretliyorum ve sonra onların da çalışıp çalışmadığını söylemek için sonunda bir simgeye tıklıyorum. İlk simge sütunda kalır.
Konu kilitlenmiştir.
Daha
10 yıl 6 ay önce #3884 by John2400
Yanıtlayan: John2400 Konu üzerine iDoceo 3.5
Masa saati . Personel zaman çizelgesinde görev seçeneğimiz olabilir mi? Günde 4 veya 5 seanstan fazla bir zaman dilimi çizebileceğimi biliyorum. Ama sonra okulun günde 10 dersi varmış gibi görünüyor. Sadece periyotları ayarlayabildiğim bir seçenek görmek istiyorum örneğin günde 4 ama mola sürelerine bir görev ve yer seçeneği eklediğimde. Yani eklemek sadece görev zamanını ve yerini söylerdi.
Konu kilitlenmiştir.
  • Steve
10 yıl 6 ay önce #3925 by Steve
Yanıtlayan: Steve Konu üzerine iDoceo 3.5
Oturma planlarını bir sayfadan diğerine kopyalayabilmek istiyorum.

Bazen planı değiştirmek istiyorum ama yine de orijinaline erişimim var. Ya da farklı bir masa düzenine sahip bir odada olabilirim ama yine de kimin kimin yanında oturduğunun temel düzenini korumak istiyorum.
Konu kilitlenmiştir.
Daha
10 yıl 6 ay önce #3951 by bert
@John2400 Ekstra hızlı katılım düzenleyicisiyle yoklama alırsanız, otomatik olarak ait olduğu simgelerin yerini alacaktır. Simge 1 sadece birini tutmak için.
Aynısı Simge 2 için de çalışacak, mevcut olanlardan yalnızca tek bir simgenin seçilmesine izin verecek. Simge 2
Ayrıca, bir hücreye dokunup basılı tutarsanız ve Metin/Simgeler Bu kısıtlama olmaksızın herhangi bir simge kombinasyonunu seçebileceksiniz.

@Steve Oturma planı numarasına dokunup basılı tutarsanız, onu farklı bir odaya kopyalayabilirsiniz
Ekler:
Konu kilitlenmiştir.
  • Luduf
10 yıl 5 ay önce #4046 by Luduf
Yanıtlayan: Luduf Konu üzerine iDoceo 3.5
Bonjour, serait-il olası de choisir l'alignement du texte dans les Colonnes comme sur word par örnek? ( à gauche, au center, à droite)

sağol
Konu kilitlenmiştir.
  • iPhone versiyonu?
10 yıl 5 ay önce #4048 by iPhone versiyonu?
Yanıtlayan: iPhone versiyonu? Konu üzerine iDoceo 3.5
Bir iPhone sürümü yayınlamayı planlıyor musunuz? Umutsuzca buna ihtiyaç var! Henüz iPad sürümünü satın almadınız.
Konu kilitlenmiştir.
Daha
10 yıl 5 ay önce #4049 by bert
@luduf bonjour Luduf, nous allons deneme yazarı d'ajouter ça bientôt

@iPhone sürümü ... yakın zamanda beklenmiyor.
Konu kilitlenmiştir.
Daha
10 yıl 5 ay önce #4075 by nehirci
Yanıtlayan: nehirci Konu üzerine iDoceo 3.5
Çıktığından beri 3.0 kullanıyorum ve çok beğendim. O sırada bir öneride bulundum:

1) Öğrencilere not defterinde atanan renkleri renk kodlama yeteneği vb. için oturma planlarına taşıyın. Böylece herkes mutlu!

Eminim daha fazlasını bulacağım ama şimdilik bu kolay ve çok faydalı bir ekleme gibi görünüyor.
Konu kilitlenmiştir.
Daha
10 yıl 5 ay önce #4076 by bert
@riverer Elbette, buna güvenin. Karışıklığı önlemek için muhtemelen tüm oturma planlarının aynı şekilde davranması için ana ekrana/seçeneklere bir ayar olarak ekleyeceğiz.
Konu kilitlenmiştir.