CSV'yi yeni sekmeye aktar

Daha
10 yıl 10 ay önce #3190 by clareburnett
CSV'yi yeni sekmeye aktar tarafından yaratıldı clareburnett
Yeni bilgilerin bir elektronik tablosunu (her izleme periyodu) bir sınıfta ayrı bir sekmeye aktarmak mümkün mü? Öğrenciler aynı ama çok sayıda veri sütunu var ve onu diğer sınıf sütunlarından ayrı tutmak istiyorum ama erişimi kolay.

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
10 yıl 10 ay önce - 10 yıl 10 ay önce #3192 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine CSV'yi yeni sekmeye aktar
Merhaba Clare,
Evet mümkün. Ancak, elektronik tablo öğrencilerinin tam olarak aynı adlara sahip olduğundan emin olmalısınız veya mevcut sınıfınızın bazı adlarını çoğaltabilirsiniz. Önce yedeklemelisiniz, böylece bir şeyler ters giderse her şeyi normale döndürebilirsiniz.

İşte gidiyor:
- İlk olarak: içe aktarmaya çalıştığınız elektronik tablo, Dropbox hesabınızda Apps/iDoceo klasörü
- iDoceo'nun ana kara tahta ekranından, bu verileri aktarmak istediğiniz sınıfın üzerine dokunun ve basılı tutun.
- Seçiniz ithalat ve ilk adımda kaydettiğiniz dosyaya göz atın. Apps/iDoceo

Bu, seçilen sınıfta elektronik tablonun içeriğiyle yeni bir sekme oluşturacaktır.
Son düzenleme: 10 yıl 10 ay önce tarafından bert.

Daha
10 yıl 10 ay önce #3193 by clareburnett
Yanıtlayan: clareburnett Konu üzerine CSV'yi yeni sekmeye aktar
Teşekkürler Bert, Idoceo'nun içinden ithalat yapmak mümkün mü? E-tabloları zaten içe aktardım. Teşekkürler. Clare

Daha
10 yıl 10 ay önce - 10 yıl 10 ay önce #3198 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine CSV'yi yeni sekmeye aktar
Korkarım ki hayır. İşlemin ana ekrandan başlatılması gerekiyor ve bunun yerine e-tablonuzun kaynak olarak içe aktarıldığını tahmin ediyorum.
Üzerine dokunup basılı tutarsanız bir kaynağı Dropbox'a geri gönderebilirsiniz.

Ana ekran seçenekleriyle ne demek istediğimi göstermek için birkaç ekran görüntüsü

Ekler:
Son düzenleme: 10 yıl 10 ay önce tarafından bert.