Özel düzenleyici metin listeleri

Daha
10 yıl 4 ay önce #4061 by CAreynolds
Özel düzenleyici metin listeleri tarafından yaratıldı CAreynolds
Not vermek için bir metin listesi oluşturmanıza izin veren özel düzenleyici için bir seçenek görmeyi çok isterim. Örneğin, bir müzik öğretmeni olarak, "iyi ton", "çok sert üfler", "yanlış el", "yanlış duruş", "eksik artikülasyon" gibi not verme/notlama becerileri için özel bir düzenleyiciye sahip olmak isteyebilirim. ", vb. Değerlendirmelerim anında yapılması gerektiğinden, her çocuk için bu bilgiyi yazacak zamanım yok. Sınıf davranışlarını vb. not etmek için farklı bir liste kullanacağım için sınırsız listeler oluşturabilmeniz harika olurdu. (Şu anda sınıf davranışı için simgeler kullanıyorum ve adım eşleştirme gibi bazı değerlendirmelerim) ama ben anlamlı simgeler tükeniyor!)

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
10 yıl 4 ay önce #4071 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Özel düzenleyici metin listeleri
Bunu zaten yapabilirsiniz, eminim işinize yarayacaktır.
İşte adımlar:
- Ana ekrandan üzerine dokunun. Sınıf Türleri , Ekle / Metin bazlı not
- Çalışmak istediğiniz tüm metinleri buraya ekleyin, isteğe bağlı bir yüzde atayın.
Daha yüksek yüzde, listede ilk olarak gösterilecektir.

Şimdi, bu metinlerle çalışmak için, belirli bir sütun için 'Sınıf türü'nde onu seçin ve düzenleyici olarak 'Sınıf seçiciyi' kullanın.

İşte nasıl görüneceğine dair bir görüntü.

Ekler:

Daha
10 yıl 4 ay önce #4072 by CAreynolds
Yanıtlayan: CAreynolds Konu üzerine Özel düzenleyici metin listeleri
:neşe: vay! Çok teşekkürler, işe yarayacak. Ama burada ilgili bir istek var... Birden fazla kontrol listesine sahip olmanın bir yolu var mı/olabilir mi, yani birden fazla kullanabilirsiniz? Örneğin, kayıt cihazını yanlış tutuyorlar ve çok sert üfliyorlar.

Daha
10 yıl 4 ay önce #4073 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Özel düzenleyici metin listeleri
Bunun geldiğini görmedim!
Bunu aklımda tutacağım . Bir sonraki güncellememizde bu onay kutularına sahip yeni bir düzenleyici eklemeye çalışacağız.