İyileştirilmiş oturma planı özelliği lütfen!

• Dan Grainger
11 yıl 9 ay önce #334 by Dan Grainger
İyileştirilmiş oturma planı özelliği lütfen! tarafından yaratıldı Dan Grainger
Harika bir uygulama, şimdiye kadar çok faydalı buldum. Asıl meselem, 'oturma planı' görünümünde sınıfı istediğim gibi doğru bir şekilde düzenlemeyi zor bulmam. İsimlerin resimlerin altında olması, onları (sınıfımdaki gibi) kolayca dörtlü gruplar halinde düzenleyemediğim anlamına geliyor. Öğrenci isimlerini altlarına asmak yerine resmin bir parçası olarak koymak muhtemelen bu sorunu çözecektir. Teşekkürler.

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
11 yıl 9 ay önce #335 by bert
Merhaba Dan,
Evet, zaten üzerinde çalışıyoruz! , bulduğumuz en uygun çözüm, önerdiğiniz gibi adı resmin bir parçası olarak eklemek oldu. Bir sonraki sürümümüzde oturma planında ve iDoceo'nun geri kalanında başka iyileştirmeler olacak, umarız beğenirsiniz.
Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz, başka bir şeyi kaçırırsanız lütfen bize bildirin, bir sonraki sürümün hazır olması biraz zaman alacaktır ve önerilere her zaman açığız.

• Dan Grainger
11 yıl 9 ay önce #336 by Dan Grainger
Yanıtlayan: Dan Grainger Konu üzerine Ynt: İyileştirilmiş oturma planı özelliği lütfen!
:neşe: Bu harika teşekkürler!

• Stefan
11 yıl 8 ay önce #411 by Stefan
Evet - Öğrenci fotoğraflarının yüklenmesini asla planlamıyorum, ancak sınıfımın görmesi için oturma planını/Rastgele seçiciyi yansıtabilmek istiyorum. Şu anda metin bunun için yeterince okunaklı değil - sadece resimleri kapatıp daha büyük metinlere sahip olmak iyi olurdu!

Bu arada, harika bir uygulama için teşekkürler!

Daha
11 yıl 8 ay önce - 11 yıl 8 ay önce #412 by bert
Merhaba Stefan, Dan,
Bu bizim devam eden çalışmamız, isimler bulanık ama görünüşünü beğeneceğinizi umuyoruz.
Ayrıca, not defterinizdeki herhangi bir sütunun devamını ve sonucunu yakınlaştırabilir ve kaydırabilirsiniz.

Teşekkür
Ekler:
Son düzenleme: 11 yıl 8 ay önce tarafından bert.