iDoceo 3.5

Daha
9 yıl 9 ay önce #4641 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine iDoceo 3.5
Merhaba Ronel100,
Hala iDoceo sunucusunda bu bilgileri hazırlıyoruz, sizi döngüde tutacağız
Konu kilitlenmiştir.
Daha
9 yıl 9 ay önce #4642 by Kathleen
Yanıtlayan: Kathleen Konu üzerine iDoceo 3.5
Woohoo! 3.1 güncellemesinin bu sabah App Store'dan indirilmeye hazır olduğunu az önce gördüm! Onunla oynamak için sabırsızlanıyorum! Güzel bir okul yılı sonu hediyesi için teşekkürler Bert! :D
Konu kilitlenmiştir.
Daha
9 yıl 6 ay önce #4803 by Ronel100
Yanıtlayan: Ronel100 Konu üzerine iDoceo 3.5
Verecek başka bir şey var mı? :)
Konu kilitlenmiştir.
Daha
9 yıl 6 ay önce #4821 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine iDoceo 3.5
Henüz Ronel100 değil! Bu 3.1 ile ilgili tüm ayrıntılarla ana web sitemizi hala güncelliyoruz. Önümüzdeki birkaç hafta kesinlikle çok yoğun olacak. :)
En kısa sürede daha fazla bilgi yayınlayacağız.
Aşağıdaki kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ailesimpson
Konu kilitlenmiştir.
Daha
9 yıl 6 ay önce #4834 by ailesimpson
Yanıtlayan: ailesimpson Konu üzerine iDoceo 3.5
iDoceo, şimdiye kadar 1:1 sunumumuzda personel tarafından en çok alınan uygulama oldu. Öğretmenlerin çoğu bireysel hesaplardan memnundur, ancak bazıları sınıfları paylaşır ve iDoceo Sunucu haberlerini gerçekten dört gözle bekler.

Bir sonraki güncellemenizle en iyisi!

ian
Konu kilitlenmiştir.
Daha
9 yıl 6 ay önce #4842 by MonMonque
Yanıtlayan: MonMonque Konu üzerine iDoceo 3.5
Bu uygulamayı seviyorum. Baş ve omuzlar bugüne kadar denediğim diğerlerinin üzerinde.

İki istek:
Oturma planında öğrencilerin toplu taşınması için harekete geçiyorum.

Ders notlarını Google takvimleriyle senkronize etmek mümkün mü? Notlar alanına sınıfın bir özetini koymak ve ardından çevrimiçi olarak bir takvime göndermek güzel olurdu. Mac'imde (Planbook) bulunan sınıf yönetimi uygulaması bunu yapıyor.
Konu kilitlenmiştir.
Daha
9 yıl 6 ay önce #4935 by Stefano
Yanıtlayan: Stefano Konu üzerine iDoceo 3.5
Bonjour à tous,

Encore merci dökün cette uygulaması en hızlı gelişmeyi mon seul outil de travail!
J'ai tanımını terk etmek, daha fazla destek vermek için kağıt ve diğer bilgileri de güncelleyin!
ma part dans les prochaines versiyonu, j'aurais aimé pouvoir regrouper mes class par école. En effet,je travail dans plusieurs écoles et je dirige une asbl sportif avec beaucoup d'animateurs.
Il serait plus basit dökün moi d'avoir en accueil d'abord les écoles et puis les classs qui y sont associées ainsi que l'horaire pour chaque ecole afin de ne pas tout avoir sur le même panneaux d'affichage.
IDOCEO'da her zaman en doğru nokta, en baştan bir soru. Korunma planları, bağışların korunması, sağlık hizmetlerinin korunması ve sunucular için telefonlar Google'ın araştırma dosyalarına ilişkin bilgiler nelerdir? Je n'ai pass su répondre à la soru ve j'aurais aimé svoir ce qu'il en est yargı dili.
Derniere sorusu, mais je pense l'avoir déjà posée: y aura t'il une versiyonu dökün mac? ce serait très utiles pour l'encode, la sauvegarde, l'exportation et la création de Grilles d'évaluation.

sağol
Konu kilitlenmiştir.
Daha
9 yıl 6 ay önce #4995 by dijital_bisküvi
Yanıtlayan: dijital_bisküvi Konu üzerine iDoceo 3.5
Aşağıdaki seçenekler bir sonraki sürüme eklenebilir mi lütfen!

Not defterine bir giriş eklemek için çift dokunma yerine tek dokunma

Not defterine bir girdi ekledikten sonra kaydet'i tıkladığınızda, not defterinde bir sonraki girdiye geçmeyin.

Bu seçenekler harika olurdu çünkü sınıf kitaplarım kayıt sırasına göre değildi, bu yüzden şu anda çok az veri girmek için çok fazla dokunmam var.

Aynen böyle devam!!!

D
Konu kilitlenmiştir.
Daha
9 yıl 6 ay önce - 9 yıl 6 ay önce #5053 by jkevenler
Yanıtlayan: jkevenler Konu üzerine iDoceo 3.5
IDoceo harika bir uygulama ve biz öğretmenler için gerçekten hayat değiştirici!!!

Aşağıda, gerçekten yararlı olabilecek iyileştirmeler için birkaç öneriniz var.

Gruplar - öğrencilere grup atamak çok faydalıdır. Genellikle öğrencileri pratik çalışma için gruplara ayırırım ve ardından sınıfın geri kalanı gösterilmeden her grup için bilgi girebilmek için arama alanını kullanırım. Ancak bu gruplamalar düzenli olarak değişir ve öğrencilerin hangi grupta olduğunu değiştirmek kafa karıştırıcı olabilir. Belirli bir sınıf için alandaki tüm önceki girişleri silmek için bir 'net grup' özelliği olsaydı harika olurdu.

E-posta yoluyla öğrenciler hakkında bilgi bombardımanına tutuluyorum ve şimdi arama alanında öğrenciyi arayarak, ardından Ek Açıklamalar sekmesine bilgi yapıştırarak ve son olarak öğrenci adının yanına bir simge 'bayrak' ekleyerek 'bunu işlemeye' çalışıyorum. Bu bilgiye erişmenin daha hızlı bir yolu olsaydı iyi olurdu - yani, öğrenciye bir bayrak eklediğimi görüyorum, bu yüzden öğrenci adına hızlı bir şekilde dokunuyorum ve Ek Açıklama bilgisi beliriyor, kaydetmek için basmak, basılı tutmak, beklemek zorunda kalıyor seçenek kutusu için öğrenciyi düzenle'yi seçin ve ardından Açıklamalar sekmesine tıklayın.

Planlayıcıdan sınıf açmak - küçük bir şey ama 'u basılı tutmak, seçenek kutusunu beklemek ve açık sınıfı seçmek yerine hızlı bir çift tıklama yapmak güzel olurdu - kendinizi bunu o kadar çok yaparken buluyorsunuz ki bu yararlı olacaktır. zaman kazandıran!

Sayım hücrelerindeki tarih - bir hücreye ilk sayının ötesinde ek sayımlar eklenirken tarih güncellenmez - bir hücreye eklenen en son sayımı göstermek için güncellemek yerine hücrenin ilk tıklandığı tarihte kalır.

Resimleri gruba göre sıralayın - böylece bir sınıftaki öğrencilere grup numaraları / harfler / ne olursa olsun eklediniz. Oturma planı sayfasına giderken, belirli bir gruptaki tüm öğrencilerin görsel olarak bir araya toplanması için 'gruplara göre kümeleme' seçeneği olsa harika olurdu.

Başka bir oturma planı isteği - Öğrenci resimlerini ekranda hareket ettirmek, yakınlaştırmak ve uzaklaştırmak, öğrencileri yavaş yavaş ekran dışından görünür alana taşımak için çok zaman harcıyorum, tüm öğrenci resimleri kadar büyük gösterilen güzel bir görünüm elde etmek için sınıftaki tüm öğrencilerin aynı anda ekranda olması mümkündür. Bunu sizin için yapan bir 'Tüm sınıfı göster' seçeneği ekleyebilir misiniz?

Bu eklemeler, bu kadar harika bir yazılım parçasına çok hoş geldiniz.

Teşekkürler.
Son düzenleme: 9 yıl 6 ay önce tarafından jkevenler. Sebep: Hata
Konu kilitlenmiştir.
Daha
9 yıl 4 ay önce #5172 by nenuial
Yanıtlayan: nenuial Konu üzerine iDoceo 3.5
Bir süredir forumda pek bir şey söylemedim ama bu sadece durum çünkü iDoceo artık gerçekten ihtiyacım olan tüm özelliklere sahip! Gerçi eminim siz daha harika şeyler üzerinde çalışıyorsunuzdur...

Ancak oldukça "sinir bozucu" küçük bir hatayla karşılaştım. Yaklaşan doğum günleri özelliği (ki gerçekten hoşuma gidiyor) bana sildiğim öğrencileri gösteriyor... Onlardan kalıcı olarak kurtulmanın bir yolu var mı? :yan:
Konu kilitlenmiştir.