Notların hesaplanması

Daha
10 yıl 4 ay önce #4081 by Mapo
Notların hesaplanması tarafından yaratıldı Mapo
Merhaba,
Yazılımınızı birkaç haftadır kullanıyorum ve harika buluyorum. Karşılaştığım ve kendi başıma veya SSS'lerinizin yardımıyla çözemediğim tek bir sorun var.
Şöyle ki:
Hesaplanan notlarını (yüzde olarak) son bir sekmede toplamak istediğim birkaç sekmem (test, ilerleme kontrolleri ve işbirliği) var - TOPLAM. TAB TOTAL'da testin tüm nihai puanlarının, ilerleme kontrollerinin ve işbirliğinin bağlantılı kopyalarını yaptım. Şimdi final notunu farklı ağırlıklarla hesaplamak istiyorum ve bu bir şekilde düzgün hesaplamıyor gibi görünüyor.
Bağlantılı değil basit kopyalar yaparsam düzgün çalışır. Ama bu pek rahat olmuyor çünkü kaynak sekmelerine bir puan daha eklediğimde hep o kopyaları yenilemek zorunda kalıyorum.
Lütfen bu sorunu çözmeme yardım eder misiniz?
Şimdiden teşekkürler
seninki
Maria

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
10 yıl 4 ay önce #4083 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Notların hesaplanması
Merhaba Maria,
Bu muhtemelen, hesaplamaya dahil olan farklı sütunlara atadığınız not türüyle ilgilidir.
Bana konfigürasyonunuzun bir şablonunu (verisiz) gönderebilirseniz, daha fazla tavsiyede bulunabilirim.
Not defteri görünümünden Dışa Aktar, Paylaş , Tüm sekmelere dokunun ve bunu support@idoceo.net adresine gönderin.
en kısa zamanda bakacağım

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.