iPad ve Mac arasındaki senkronizasyon sorunları

Daha
2 yıl 2 ay önce #10241 by Lelliot
iPad ve Mac arasındaki senkronizasyon sorunları tarafından yaratıldı Lelliot
Bir süre sonra Mac'imdeki senkronizasyon sembolü dönmeyi bırakıp yeşile döndükten sonra Idoceo'yu iPad'imden Mac'ime senkronize etmeyi denedim, ancak 11 saat sonra iPad senkronizasyon sembolüm hala gri ve dönüyor. Sembol her iki cihazda mı yoksa sadece yeni cihazda mı gösterilmeli?

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
2 yıl 2 ay önce #10251 by Sebastian
Yanıtlayan: Sebastian Konu üzerine iPad ve Mac arasındaki senkronizasyon sorunları
senkronizasyonu kapatıp açmak çoğu zaman yardımcı oldu! :)

Probiert gerne meine kleine Korrektur-Uygulaması "KURT" iPad ve Mac için. Bireysel PDF dosyası oluşturmayı ve Koruma Prozesleri için pratik işlevlere sahip olmayı unutmayın. Mac ve iPad için tam maliyet sağlayın :)
www.kurt-korrekturen.de (V. 4.3'te jetzt)

Daha
2 yıl 2 ay önce #10254 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine iPad ve Mac arasındaki senkronizasyon sorunları
@Sebastian bunu yapmamalısın.
Apple, son birkaç aydır iCloud ile ilgili sorunlar yaşıyor ve o zamandan beri düzeltmeye çalışıyoruz.
Yakında yeni bir güncelleme sunulacak, sürüm 7.2.0 ve senkronizasyon beklendiği gibi çalışmalı, ardından
Aşağıdaki kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ProfeRafa, Sebastian

Daha
2 yıl 2 ay önce #10278 by Ben_E
Yanıtlayan: Ben_E Konu üzerine iPad ve Mac arasındaki senkronizasyon sorunları
Bir güncelleme gerçekleştiğinde senkronizasyonun durduğunu buldum - normalde Mac uygulaması sürümünde. Sadece ayarlara girip tekrar açmam gerekiyordu.

Daha
2 yıl 2 ay önce #10279 by Sebastian
Yanıtlayan: Sebastian Konu üzerine iPad ve Mac arasındaki senkronizasyon sorunları
benim için 7.2.0 güncellemesi tüm senkronizasyon sorunlarını çözdü! çok teşekkürler Bert :)

Probiert gerne meine kleine Korrektur-Uygulaması "KURT" iPad ve Mac için. Bireysel PDF dosyası oluşturmayı ve Koruma Prozesleri için pratik işlevlere sahip olmayı unutmayın. Mac ve iPad için tam maliyet sağlayın :)
www.kurt-korrekturen.de (V. 4.3'te jetzt)
Aşağıdaki kullanıcı(lar) Teşekkür etti: bert