Günlük

Daha
11 yıl 7 ay önce #1202 by Rosswick
Günlük tarafından yaratıldı Rosswick
İlk olarak, sadece son yükseltmenin mükemmel olduğunu söylemek için - çok teşekkür ederim.

Günlüğü sınıf başına bir tane yerine evrensel hale getirmek için sizinle daha önce iletişime geçtim. Ayrıca şu anda iCal'ımdaki günlük girişlerinin hepsinin idoceo günlüğünde görünmediğini de size bildirebilir miyim? İlk bir veya iki gösteride, ancak diğerleri görünmüyor. Günlük girişlerimizin tamamını görebilseydik, bunlar bazen okulda neler olup bittiğiyle ilgili olduğu için gerçekten yararlı olurdu.

Teşekkür ederim!

Bu arada - idoceo nasıl telaffuz edilir? İspanyolca bir kelime mi?

Laoise

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
11 yıl 7 ay önce - 11 yıl 7 ay önce #1205 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Ynt: Günlük
Teşekkürler Laoise!
O evrensel günlük üzerinde çalışıyoruz! Bu arada, bazı kullanıcılar, tüm günlük notlarının toplandığı belirli bir sınıf ("küresel günlük" gibi bir şey) oluşturmayı seçer. İdeal olmaktan uzak... Bir sonraki güncellememizde daha zarif bir çözüm sunacağız.

Ve evet... bu iCal etkinliklerinin ciddi bir iyileştirmeye ihtiyacı var. Aslında bu bir kaydırmadır, daha fazla olayı görmek için sağdan sola kaydırabilirsiniz... ama tamamen gizlenmişlerse, kaç tane kaldığını bilmenin bir yolu yoktur.

iDoceo hakkında, aslında latince , bir şekilde "öğretiyorum" anlamına geliyor (asla benim yeteneğim olmayan latince sapmalar) Telaffuz konusunda seçici değiliz ama aklımızda böyle bir şey vardı

Dosya eklentisi:

Dosya adı: iDoceo-konuşma.mp3
Dosya Boyutu:8 KB

Yorumlarınız için çok teşekkürler
Ekler:
Son düzenleme: 11 yıl 7 ay önce tarafından bert.

Daha
11 yıl 7 ay önce #1244 by Rosswick
Yanıtlayan: Rosswick Konu üzerine Ynt: Günlük
Mükemmel cevabınız ve tüm sıkı çalışmalarınız için teşekkür ederiz!