Zaman çizelgesine ve sınıfa bağlı ders planlayıcı

• MGJ
11 yıl 6 ay önce #1861 by MGJ
Hi
Uygulamanızı yakın zamanda satın aldım ve sunduğu tüm mükemmel özellikleri bulmakla meşgulüm, neredeyse isteyebileceğim her şeyi yapıyor!
İdeal çözümümü açıklarsam, belki bana tavsiyede bulunabilir veya önerilen bir iyileştirme olarak kabul edebilirsiniz?
İdeal olarak, dönem/yarı dönem için zaman çizelgemi oluşturabilmeyi ve tarihler belirleyebilmeyi ve ayrıca derslerimi içe aktarabilmeyi isterim, ancak daha sonra sınıfları zaman çizelgesiyle karşılaştıran bir ders planlayıcı (normal bir günlük yerine) istiyorum. Bu sayede her ders için ders bazında plan yapabiliyorum, fotoğraf vb. ekleyerek ödev setini ve bitiş tarihini kaydedebiliyorum. Uygulama daha sonra otomatik olarak ayarlanan ödevi, vadesi gelen tarih için ders planına yerleştirirse, bu harika olurdu. Yine, uygulama o haftanın zaman çizelgesini o sınıf için, o tarih için ders planıyla doldurursa, o zaman sınıfa göre planlayabilirim ama haftanın gününe göre öğretirim! Bu benim ve birkaç meslektaşım için devrim niteliğinde olurdu.
Çok teşekkürler, Matt

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
11 yıl 6 ay önce #1864 by bert
Merhaba Matt,
Önerildi ve bunun için "bir tür" çalışıyoruz!

Her ülke için küçük farklılıkları/gereksinimleri göz önünde bulundurarak tüm öğeleri birbirine bağlamak karmaşıktır, bu nedenle, her yinelemede kullanıcılarımızdan olası tüm geri bildirimleri toplayarak uygulamayı adım adım geliştiriyoruz.

iDoceo v2.5 için bir sonraki büyük adımımız, günlüğü geliştirmek ve farklı şablonların onunla çalışmasına izin vermek olacaktır. Bu şablonlardan biri, yapılandırılmış zaman çizelgelerinizle ilgili bir planlayıcı biçiminde olacaktır.

Ders planı/ev ödevi popülasyonu da orada olacak, bu yol haritasında ama bir sonraki sürümümüz için iyileştirmelerin listesi çok büyük ve son teslim tarihimiz kısıtlı.

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz Matt, yorumlarınızı ve önerilerinizi göndermekten çekinmeyin.
İlerleme kilometre taşlarımızı karşılarken forumda v2.5 hakkında bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.