Sınıf notu sayfası/ekran gölgesi

Daha
11 yıl 5 ay önce #2184 by lüks
Sınıf notu sayfası/ekran gölgesi tarafından yaratıldı lüks
400 ilkokul öğrencisine sanat öğretiyorum ve uygulamanız hayatımı basitleştirdi ve öğretimimi ve belgelerimi asla hayal edemeyeceğim şekillerde geliştirdi! Teşekkürler!

İki önerim var.
1. Dört günlük rotasyonda 20 dersim olduğu için not tutabilmeyi çok isterim. Çoğu öğretmenin takvimi bunun için kullandığını biliyorum ama çocukları her gün görmüyorum ve bazı rotasyon günlerim karışık. Dersle ilgili önemli hatırlatıcıları not alabileceğim isteğe bağlı bir not sekmesine sahip olmak güzel olurdu...(yani yeni oturma planı, ya da başka bir öğrenciden falan uzak tut...ya da en son gördüğümde nasıl yaptıklarını) onlara)

2. Ayrıca, bir öğrenciyi seçebilmek ve tüm bilgilerini dışa aktarmadan tek bir ekranda görebilmek harika olurdu, böylece simgeler gösterilebilir (bunları davranış hatırlatıcılarını belgelemek için kullandım), böylece bir bir öğrenciyle özel konferans yapın ve sınıf arkadaşlarının bilgilerini görmeden onlara bilgilerini gösterin. Veya bir tür ekran gölgesi veya seçicisi de harika olurdu.

Bu harika uygulama için tekrar teşekkürler!!!

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
11 yıl 5 ay önce #2187 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Sınıf notu sayfası/ekran gölgesi
merhaba jlux,
Yaklaşık 1. Evet, aklımızda bir çeşit sekme şablonları vardı (yapılacaklar, notlar, takvim şeklinde) ve burada bilgilerinizi güncel günlükte olduğu gibi sadece 'tarih' değil, farklı biçimlerde yazabilirsiniz. .
Yeni bir güncelleme, çok sayıda yeni özellik ve iyileştirme ile birlikte çalışıyor, bu aslında listedeydi, ancak sıkı teslim tarihimiz nedeniyle bunda mı yoksa bir sonrakinde mi olacağından emin değilim... parmaklar geçti.

Yaklaşık 2. 'Öğrenciler filtresini' neredeyse önerdiğiniz ekran gölgesi kadar kullanışlı bulabileceğinizi düşünüyorum! Not defteri ekranındayken, üst çubuğun filtresine bir ad, soyad veya grup yazabilirsiniz ve yalnızca bu kriterlere uyan öğrenciler ekranda olacaktır. Tam bir ad yazarsanız, yalnızca biri gösterilecektir.

Bu filtre, tüm sekmeler boyunca (hatta oturma planı) tutulur, böylece not defterinde yalnızca bu bilgilere odaklanarak gezinebilirsiniz.

Teşekkür ederim
Ekler:

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.