Öğrencilerle veri taşıma

• Julie at arabası
11 yıl 5 ay önce #2274 by Julie at arabası
Öğrencilerle veri taşıma tarafından yaratıldı Julie at arabası
Merhaba, birkaç öğrenciyi bir sınıftan diğerine taşımak istiyorum. Bu öğrenciler, yorumlar, notlar, simgeler ve fotoğraflar gibi onlara eklenmiş birçok veriye sahiptir. Tüm bu verileri öğrenciyle birlikte başka bir gruba taşıyabilir/kopyalayabilir miyim?

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
11 yıl 5 ay önce #2275 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Öğrencilerle veri taşıma
Merhaba Julie
Bir öğrencinin kişisel verilerini kopyalayabileceksiniz (basılı tut o zaman bir öğrencide kopya) ), ancak genellikle kaynak ve hedef sınıflar aynı sütunları paylaşmadığından notlar ve simgeler kopyalanmayacaktır ve bu bir tür nadir/karmaşık işlemdir. Yine de gelecekteki bir sürüm için not edildi.

Saygılarımızla,

• Daniel Gehling
11 yıl 3 ay önce #2631 by Daniel Gehling
Yanıtlayan: Daniel Gehling Konu üzerine Öğrencilerle veri taşıma
: Blink:
Tam olarak bu şeyi yapmanın bir yolunu arıyordum. Henüz mevcut mu? Her yılın başında (şimdi) testler yapıyoruz ve daha sonra bazı öğrenciler ekstra destek için birden fazla sınıfta olacak. Onlarla birlikte gidecek verilere ihtiyacım var, böylece bu, diğer sınıfta testten gelen verileri yeniden girmeden kullanılabilir. Sütunu kopyalayabilirim ancak veri değerleri rastgeledir, öğrenciye eklenmez. Taşınan öğrenciler için bir özete gerekli sütunları eklesem, veriler onlarla birlikte gider mi?

Uygulamayı sevdim, verileri saklama şeklimi değiştirdi ve öğrencileri kolayca sıralayıp düzenleyebildiğim için her teste/aktiviteye yeni bir vurgu yaptı.

Çok fazla destek sunduğunuzu görebiliyorum, umarım bu özellik hakkında bir şeyler yapabilirsiniz.

Aferin.

Daha
11 yıl 3 ay önce #2633 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Öğrencilerle veri taşıma
Merhaba Daniel,
iDoceo 2.5.1'de artık bir sütunu ve içeriğini (açıklamaları hariç) farklı bir sınıfa kopyalayabilirsiniz. Uygulama, her iki sınıftaki adları eşleştirmeye çalışır ve verileri buna göre kopyalar.
Benzer şekilde, öğrenci verileri artık farklı sınıflarda güncellenir. kopya işlev. Zaten varsa fotoğrafı ve kişisel bilgileri günceller veya 'hedef' sınıfta eksikse yeni bir öğrenci oluşturur.
Saygılarımızla