Hafta farkında ve sütunları göster/gizle

• Omoroiler
11 yıl 5 ay önce #2314 by Omoroiler
Hafta farkında ve sütunları göster/gizle tarafından yaratıldı Omoroiler
Program/günlük görünümünde, haftanın sadece istediğimiz günlerini görüntüleme biçimimizi gerçekten seviyorum.
Bunu seviyorum, bu yüzden günlüğüm bana sadece seçilen sınıfa ders verdiğim günleri gösteriyor, çok güzel.
Sorun iki haftalık bir programla ilgili, hangi hafta olduğunu bilmiyor, bu nedenle PztPazar sonra Çar Per olan bir sınıfla tüm günleri görünür hale getirmem gerekecek.

Bununla ilgili herhangi bir çözüm, bir kurulum meselesi olacak, ancak iDoceo'nun haftanın farkında olması için, 1. haftayı vb. belirli bir tarihle ilişkilendirmek için bu çabayı yılın başında koymaktan çok mutlu olurum.

Ayrıca karatahta görünümünde sınıfa tıklayıp günlük görünümünde doğrudan bugüne gidebilirsem harika olurdu.

Son şey not defteri görünümü - birkaç sütunu hızlıca seçip bunları göstermemin veya gizlememin bir yolu var mı? VE/veya seçilen sütunların kaymasını önlüyor, yani düzenleme için kilitlenmiyor, yerine kilitleniyor mu?

Çok takdir ediyorum, gerçekten 2.5'i dört gözle bekliyorum!!!

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
11 yıl 5 ay önce #2315 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Hafta farkında ve sütunları göster/gizle
Merhaba Omoroi,
Farklı zaman çizelgelerine uyması için bir tür takvim/günlük yapılandırması eklemek bizim yol haritamızdadır, ancak ek bir karmaşıklık düzeyi oluşturduğundan ve bazı kullanıcıların dönüşümlü zaman çizelgelerine sahip olması nedeniyle, bunu düzgün bir şekilde uygulamak biraz zaman alacaktır... yine de not edildi.

Karatahta/günlük bağlantısı hakkında, bunu gelecek sürümde bir seçenek olarak eklemeye çalışacağız. Sanırım, araç çubuğundaki günlüğü bugünün tarihine çevirecek olan 'saat' düğmesini zaten biliyorsunuzdur.

Sütunlardaki gizle/göster özelliği biraz zor olacaktır. Alternatif olarak, farklı sekmelerde temsil edilen bir sütun olan 'özet sütunları' dediğimiz şeye sahip olacaksınız. 'Önemli' olanları seçebilir ve 'önemsiz'i orijinal sekmede gizli tutarken farklı bir sekmeye yansıtabilirsiniz.

Saygılarımızla

• Omoroiler
11 yıl 5 ay önce #2318 by Omoroiler
Yanıtlayan: Omoroiler Konu üzerine Hafta farkında ve sütunları göster/gizle
teşekkürler Bert
özet sütunlarıyla geçici çözüm kulağa hoş geliyor

Haftalık bilgili yazılımın iyi bir uygulamasını bulmak çok zor olan karmaşıklığı anlayın

Evet bugün saati aldım teşekkürler, sadece tek bir tıklama için gidiyordu, belki bir tercih ayarı mümkün olabilir mi? İnsanların çalışma şekline bağlı olarak, sınıf günlüğü sınıf kitabına eğilimliyim, sadece pastanın üzerine krema sürüyorum, büyük bir şey değil

Yazılım ve cevap için tekrar teşekkürler