Çıktı raporu iyileştirmesi

Daha
11 yıl 4 ay önce #2358 by Vitth
Çıktı raporu iyileştirmesi tarafından yaratıldı Vitth
Merhaba Bert,

Bir sonraki sürüm için çıktı raporu üzerinde daha fazla kontrole sahip olmak istiyorum. Aslında genellikle, kolaylık olması için bazı satırları ve sütunları renkli koyarım, ancak onları siyah beyaz yazdırmak isterim. Bu konu hakkında ne düşünüyorsun?

En içten dileklerimizle,

Vittorio

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
11 yıl 4 ay önce #2359 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Çıktı raporu iyileştirmesi
Vittorio'ya tekrar hoş geldiniz!
Sanırım PDF dışa aktarımından bahsediyorsunuz. Aslında tam sayfanın tam bir "fotoğrafı" olmaya çalışıyor ve güçlü yönü basitliği olduğu için orada hiçbir şeyi yapılandırmamaya çalışıyoruz. Sadece tıklayın ve bilgileri alın.
(Uzman modu) raporunu denediniz mi? Aynı bilgiyi alırsınız ve tüm satırlar ve sütunlar varsayılan olarak siyah beyazdır.
Her neyse, isteğinizi not aldım, muhtemelen er ya da geç, size kolaylık sağlamak için Sistem ayarlarında 'gizli' bir seçenek olarak sona erecektir. İstekleriniz her zaman dikkate alınır!

Mutlu Noeller!

Not: Bu arada, hala Orijinal iPad1'inizi mi kullanıyorsunuz? Yakında test için kapalı bir Beta yayınlayacağız ve uygulama mağazasındaki resmi sürümden önce buna bir göz atmanızı istiyorum. (İtalyanca çevirilerimizin bazı iyileştirmelere ihtiyaç duyduğundan bahsetmiyorum bile...)

Daha
11 yıl 4 ay önce #2388 by Vitth
Yanıtlayan: Vitth Konu üzerine Çıktı raporu iyileştirmesi
Merhaba Bert,

Uzman modu raporunu denedim, S/B için iyi ama bu durumda her hücredeki tarihler kayboluyor ve onlara ihtiyacım var.

Not: Evet, hala eski ve değerli iPad 1'imi kullanıyorum.

Daha
11 yıl 4 ay önce #2390 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Çıktı raporu iyileştirmesi
:neşe: ... Bu seçeneği iDoceo 2.0.1 (Sistem) Ayarlarına sizin için ekledik!
(Sistem)Ayarları / iDoceo'ya gidin ve raporlar için hücrede tarih hakkında bir şeyler söyleyen ikinci seçeneği etkinleştirin
Saygılarımızla
Aşağıdaki kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Vitth

Daha
11 yıl 4 ay önce - 11 yıl 4 ay önce #2391 by Vitth
Yanıtlayan: Vitth Konu üzerine Çıktı raporu iyileştirmesi
Evreka!
Kolomb yumurtası ......
Son düzenleme: 11 yıl 4 ay önce tarafından Vitth.