Bütün bir günün sınıf çalışmasını yazdırın

• Kaynak
10 yıl 10 ay önce #3141 by Kaynak
Kesinlikle bu uygulamayı seviyorum. Meslektaşlarıma bu konuda çıldırıyorum. Yine de yararlı olabilecek bir şey, yalnızca bir sınıf için planlayıcıyı değil, tüm gün planlayıcıyı yazdırabilme yeteneği olacaktır. Hasta olduğum için okula gidemezsem, şu anda her sınıf için ders açıklamasını ayrı ayrı göndermem gerekiyor. Bir şekilde bütün bir günlük sınıflara derlenebilseler ve bir çeşit tablo formatında bir kez gönderilebilselerdi, bu harika olurdu.

Gün planlayıcıyı tüm öğrenciler veya tüm veliler yerine bir öğrenciye e-posta ile gönderebilmek de iyi olur. Bir öğrenci uzaktaysa, onlara sınıfın yaptıklarını gönderebilirim.

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
10 yıl 10 ay önce - 10 yıl 10 ay önce #3143 by bert
Merhaba Bron,
iDoceo 3.0'da yakında hazır olacak yeni bir planlayıcı olacak ve dersleriyle bütün bir haftayı, belki de artık bahsettiğiniz bir günü bile yazdırabileceksiniz. Bakalım hala zamanında mıyız. Şimdilik PDF formatında olacak.
E-posta ile ilgili talebinizi not aldım, onu da eklemenizde bir sakınca olmayacağını düşünüyorum.

Saygılarımla
Son düzenleme: 10 yıl 10 ay önce tarafından bert.

• Anonim
10 yıl 10 ay önce #3154 by Anonim
Bu harika. Teşekkürler, Bert. Ayrıca merak ettiğim bir şey daha var. Dropbox'ım, gmail olan kişisel e-postama ayarlandı. Kişisel adresim yerine okul e-posta adresimi kullanarak velilere e-posta formunda ek açıklamalar gönderebilmek istiyorum. Şu anda, e-postalar kişisel e-postamdan otomatik olarak gönderiliyor. Microsoft Exchange olan iş e-posta sunucum gibi farklı bir e-posta sunucusu seçmenize izin veren bir ayara sahip olmak mümkün mü?

Teşekkür

Daha
10 yıl 10 ay önce #3157 by bert
iOS'un sunduğu seçeneklerle bu konuda biraz kısıtlıyız ... onun e-posta gönderme sistemini kullanıyoruz ve ayarlar tüm ayarlar için global olarak ayarlanıyor. apps bir kerede.
Sistem genelindeki ayar, (Sistem)Ayarlar/Mail, kişiler, takvimler/Varsayılan hesap'tan değiştirilebilir.
Yine de bu seçeneği sunmayı çok isteriz, bunu ilk soran siz değilsiniz.