Planlamacı

• Gary Mc Donald
11 yıl 9 ay önce #378 by Gary Mc Donald
Planlamacı tarafından yaratıldı Gary Mc Donald
Son güncellemeyi seviyorum. Günlüğün, değerlendirme ve devam işlevleriyle bağlantılı bir birim planlayıcıya bir uzantısını görmeyi çok isterim. Bir günlük girişinden biraz daha ayrıntılı birim planları ve günlük planlar oluşturabilmek istiyorum. Gerçekten bunu yapabilen ve bir not defteri ve yoklama ile entegre edilmiş bulduğum bir uygulama yok.

Yine de uygulamanın kullanılabilirliğini seviyorum

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
11 yıl 9 ay önce - 11 yıl 9 ay önce #379 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Ynt: Planlayıcı
Selam Gary.
Yol haritamızda bir planlayıcı var, ancak bu yaklaşan sürüm için mevcut özelliklerin bazılarını bir sonraki seviyeye taşımaya odaklanıyoruz (dolayısıyla 2.0), günlükte birçok yeni şey (ses ve fotoğraflar gibi) olacak, bir saniye zaman çizelgesi, oturma planı ve iyileştirilmiş katılım işlevleri, bunları yararlı bulacağınızı umuyoruz.

Planlayıcı hala çizim tahtasında olduğundan, ünite/günlük plan gereksinimleri ve görünümü hakkında herhangi bir fikriniz varsa, bunları duymak isteriz!

Bize ulaştığınız için teşekkürler
Son düzenleme: 11 yıl 9 ay önce tarafından bert.

• Gary
11 yıl 9 ay önce #388 by Gary
Yanıtlayan: Gary Konu üzerine Ynt: Planlayıcı
merhaba Bert

Günlük planlayıcı
Benim için bir ayar menüsünden ayarlanabilen basit bir kutu yapısı. Ortak planlayıcı şunları içerir:
Amaçlar/hedefler
Öğrenme çıktıları
Giriş
Ana
Sonuç
ödev verildi
Değerlendirme

Ödev, veri tabanındaki her öğrenciye ve not defterine bağlanabilir. Öğretmen bir sonraki derste yoklama yapıldığında ev ödevini kontrol edebilecekti.

Günlük planların her biri daha sonra bir birim planına bağlanabilir. Birim planları 6 ila 12 hafta arasında sürebilir. Her birinin otuz planı olabilir. Ünite planlayıcısı, derslerin haftaya ve hedefe göre basitleştirilmiş bir dökümü ile üniteye genel bir bakıştır.

Müfredat dışı etkinlikler ve toplantılar için bir yer normalde günlükte olur, ancak gün planlarıyla bağlantılı olmalıdır.

Uygulamayı açtığınızda, köşesinde bir takvim, üst köşede tarih / saat ve saatleriyle birlikte gün için bir sınıf listesi ile bir karşılama ekranı olması. Bu karşılama ekranına, ana takvimdeki son tarih atamaları ve toplantıları da ekleyebilirsiniz.

Daha
11 yıl 9 ay önce #389 by bert
Bu ayrıntılı açıklama için çok teşekkürler Gary,
Beklediğimiz gibi, iyi bir planlayıcıya sahip olmak çok büyük bir iş, çok yakın olmayan bir gelecekte nasıl olacağını görelim.
Planlayıcının ilerlemesinden sizi haberdar edeceğim.
Tekrar teşekkürler.

• bennyboy harikası
11 yıl 9 ay önce #453 by bennyboy harikası
Yanıtlayan: bennyboy harikası Konu üzerine Ynt: Planlayıcı
Yukarıdakilere desteğimi eklemek istiyorum! Bu benim için neredeyse gerekli görünüyor ...

Şimdiye kadar yaptıklarınızı sevin ama...

Daha
11 yıl 8 ay önce #513 by Jacky
Yanıtlayan: Jacky Konu üzerine Ynt: Planlayıcı
İngiltere öğretmenleri kazanmak için, planlayıcının buradaki çoğu okulda bir tane kullandığı için iki haftalık bir zaman çizelgesi gösterebilmesi gerekir. Ayrıca günde 5, 6, 7 veya 8 ders alma esnekliğine sahip olmanız gerekir. Dönem tarihlerini koymak harika olurdu. Bir planlayıcı bunu, büyüyen Birleşik Krallık pazarı için en iyi planlayıcı/marka kitabı yapacaktır.
Teşekkür

Daha
11 yıl 8 ay önce #514 by bert
Merhaba Jacky,
Yorumlarınız için teşekkürler, uygulamada kesinlikle harika bir planlayıcımız olacak! Biz küçük bir ekibiz ve biraz zaman alabilir ama oraya geleceğiz.

• Sarah
11 yıl 8 ay önce #630 by Sarah
Yanıtlayan: Sarah Konu üzerine Ynt: Planlayıcı
Sınıf listesinden günlüğe girerken, günleri sadece sınıfın görüntülenmesi için ayırmak gerçekten faydalı olacaktır. Örneğin, Salı günü 7. sınıf Coğrafya dersim var ve bu nedenle kalan günler için herhangi bir bilgiye ihtiyacım yok. 10. sınıf RE sınıfı sadece Çarşamba günüdür, pazartesi, sal, perş ve cumaya gerek yoktur. Tüm haftalar yerine yarım dönem vb. kalan dersleri gözden geçirebileceğiniz için gerçekten yardımcı olacaktır.

Daha
11 yıl 8 ay önce #631 by bert
Merhaba Sarah,
Aslında zaten yapabilirsin!
Günlükteyken ayarlar simgesine (dişli) dokunun ve haftanın etkin günlerini ekranda göreceksiniz. Sadece istediğiniz zaman etkinleştirin/devre dışı bırakın. Her sınıf, günlük yapılandırmasını koruyacaktır.

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkürler!
Ekler:

• Sarah
11 yıl 8 ay önce #644 by Sarah
Yanıtlayan: Sarah Konu üzerine Ynt: Planlayıcı
Ah canım, ne kadar pislik! anlamadım çok sağol :-)