Tek tek hücreler için düzenleyiciyi değiştirme

• An
11 yıl 7 ay önce #828 by An
Tek tek hücreler için düzenleyiciyi değiştirmek mümkün müdür?
Örneğin, kayıt defterinde, o derste hangi konuyu yaptığımıza dair hızlı bir satır ekleyebileceğim, üstte veya altta ayrı bir satır eklemek istiyorum.

Sütun alt başlığının yalnızca ilk satırı görüntülendiğinden başlık satırında bunun için yeterli alan olmadığını görüyorum (veya sütun alt başlıklarını/altyazılarını görüntülemenin bir yolu var mı?)

Yardım ettiğin için teşekkür ederim.
An
Not: Uygulamanızı seviyorum!

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
11 yıl 7 ay önce - 11 yıl 7 ay önce #829 by bert
Merhaba An,
Bunu tek bir hücre için değiştiremezsiniz (metne dönüştürebilir ve ardından eski düzenleyiciye geri dönebilirsiniz), ancak işte alternatif bir yol:

- Not defteri/kayıt üzerindeyken, ayarlara gidin (sağ üst köşedeki küçük dişli) ve "seçimde açıklamaları göster" seçeneğini etkinleştirin (bu bir kerelik bir işlemdir)

- Tercihinize göre üstte veya altta boş bir satır (içinde veri olmayan bir öğrenci) ekleyin. (bu da bir kerelik bir işlemdir!)

- Ve şimdi, bu boş satıra hızlı satırınızla genişletilmiş açıklamalar ekleyebileceksiniz (bir hücreye ve Ek Açıklamalar'a dokunup basılı tutun, metin, resim ve ses ile), daha sonra içeriğini bir o hücreye dokunun.
Köşedeki küçük siyah bir çizgi nedeniyle bir hücrenin ek açıklaması olduğunu göreceksiniz.

Metin beklenenden daha büyükse, metin balonuna dokunun, orijinal açıklamanızı ekrana getirecektir. Küçük açıklama şöyle görünecek

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkürler!
Ekler:
Son düzenleme: 11 yıl 7 ay önce tarafından bert.

Daha
11 yıl 7 ay önce #830 by bert
Bunu eklemeyi unuttum, burada ek açıklamalar hakkında bilgi bilgisi faydalı bulabilirsin