OTURMA PLANI

Daha
11 yıl 6 ay önce #1765 by jkevenler
OTURMA PLANI tarafından yaratıldı jkevenler
Oturma planı bulma özelliği çok kullanışlı.
Oturma planında bir alan gösterme seçeneği gibi.
Görüntülenecek birden çok alan seçimine izin verebilir misiniz?
Belki 4 veya 5'e kadar. İhtiyaç kodlarını, seviyeleri vb. kaydetmek için tümü kısa olan birkaç alan kullanıyorum.
Tüm bu bilgileri içeren bir oturma planı veya fotoğraf kağıdı tutmam gerekiyor. Ancak çocuk koltuğunu değiştirirsem, planda bu bilgiyi değiştirmem gerekiyor. İstediğimi yapabilseydim kaçınabileceğim gerçek bir acı!

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
11 yıl 6 ay önce #1772 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine OTURMA PLANI
Merhaba jkeven'lar!

Tüm bu bilgileri oturma planı fotoğraflarına sığdırmak biraz zor olabilir...
Belki bir PDF raporu yeterli olur? Yoksa ekrandaki tüm bu bilgileri yönetmeniz mi gerekiyor?
Bir sonraki ana sürüm için yeni raporlar hazırlıyoruz ve bunlardan biri her öğrencinin fotoğrafını + seçili alanları içerecek, bu sizin için işe yarar mı?

Not: Örnek raporlar/günlük sayfaları topluyoruz, varsa lütfen support@idoceo.net adresine göndermekten çekinmeyin.

• Jason Akşamları
11 yıl 6 ay önce #1773 by Jason Akşamları
Yanıtlayan: Jason Akşamları Konu üzerine OTURMA PLANI
Evet ne demek istediğini biliyorum.
Şu anda OFSTED denetimi için birçok bilgi içeren oturma planlarına açıklama eklemek zorundayım - buna sahip olmamız gerekiyor ve bunu elle yapmaktan başka kolay bir yol yok.
Bahsettiğiniz rapor kulağa hoş geliyor. Çocukları hareket ettirmenize ve bilgileri onlarla birlikte taşımanıza izin verdiği için oturma planına daha fazla bilgi ekleme olanağına sahip olmak yine de güzel olurdu.

Bir oturma planı fotoğrafındaki tipik bilgi, aşağıdaki gibi çeşitli kodlar olabilir: S - MLD - FSM - 5+, yani yaklaşık olarak maksimumdur. Karmaşadan kastınızın ne olduğunu bilmeme rağmen, potansiyel olarak uygun ve kullanışlı olabilir...görünüşe göre tüm bu bilgileri bir oturma planına almamız gerekiyor. Belki fotoğraf göstermeyen, ancak daha sonra ekranda yeniden konumlandırabileceğiniz zorunlu alanlardaki öğrenci adlarını ve bilgilerini gösteren alternatif bir görünüm?

Daha
11 yıl 6 ay önce #1797 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine OTURMA PLANI
Merhaba Jason,
Fotoğraf yok fikrini seviyorum, sadece oturma planında dolaşan bilgiler. Sanırım daha önce önerildi ama sonra asıl noktayı kaçırdık (ekranda sadece bir bilgi alanı varken). Artık birkaç alan ekleyebilmek bu görüşte daha mantıklı.
Bunun üzerinde çalışacağız.

Teşekkür