Bir sonraki sürümümüz 2.1

Daha
11 yıl 7 ay önce #1200 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Ynt: Bir sonraki sürümümüz 2.1
Merhaba ianmck01,
Yaklaşık 1, bir katılım sütun başlığına uzun bir dokunmayı deneyin, 'tümüne katıl' seçeneğiniz var. Bence tam da ihtiyacın olan şey bu! Hem hızlı hem de ekstra hızlı modlarda mevcuttur
2) Kaynaklar: Evet, bunun üzerinde çalışıyoruz. Uygulama içinde PDF'ler , DOC'ler, URL'ler gibi farklı türde kaynakları görüntüleyebilmek biraz sorunlu olabilir. Bu nedenle, muhtemelen önerdiğiniz gibi, yalnızca bazı bağlantılarla başlayacağız ve bunlar kendi bağlantılarında gösterilecektir. apps , PDF için iBooks , XLS için Sayılar vb.

3) iCal etkinlikleri ... hala devam eden bir çalışma! Yeni fotoğraf ve ses özellikleriyle ilgili yapacak çok işimiz vardı ve bunu bir sonraki sürüme bıraktık. Onu iyileştirmeye çalışacağız.

Görüşleriniz için teşekkür ederiz!
Aşağıdaki kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ianmck01
Konu kilitlenmiştir.
Daha
11 yıl 7 ay önce #1235 by bert
2.1 ile ilgili istek ve önerilerimiz için hem ingilizce (fransızca, italyanca, portekizce) hem de ispanyolca konuları ayırdık.

Sizin için biraz karışıktı... ama bizim için harikaydı... tüm öneriler bir arada!
Umarım şimdi daha okunaklı olur.

Teşekkür
Konu kilitlenmiştir.
Daha
11 yıl 7 ay önce #1237 by LDuke
Yanıtlayan: LDuke Konu üzerine Ynt: Bir sonraki sürümümüz 2.1
Bunu bir süredir kullanıyorum ve uygulamanızı seviyorum ve bu yüzden 2.1'i dört gözle bekliyorum, tüm gönderilerinizi yeni kayıtlı olarak okumadım, bu yüzden bu muhtemelen Ben'den daha önce bahsetmiştir, ancak bir öğretmen planlayıcısı tüm bilgileriniz için harika bir ek olacaktır. Her sınıf için ayrı günlükleri takip etmek biraz zorlaştığı için bir günde periyotlar. teşekkürler seviyorum ;)
Konu kilitlenmiştir.
Daha
11 yıl 7 ay önce #1242 by bert
Teşekkürler LDuke,
Evet, bu bir sonraki sürümümüzde geliyor!
Konu kilitlenmiştir.
  • Deb
11 yıl 7 ay önce #1465 by Deb
Yanıtlayan: Deb Konu üzerine Ynt: Bir sonraki sürümümüz 2.1
Uygulamayı mac air için de yapma şansı. (ya da bir şey mi kaçırdım)

iDoceo'yu seviyorum ve harika olduğunu düşünüyorum.
Konu kilitlenmiştir.
Daha
11 yıl 7 ay önce #1467 by bert
Merhaba Deb,
İDoceo'nun iPad için bir sonraki büyük güncellemesinde, iCloud desteği ekleyeceğiz ve bu, Mac ve iPhone platformunu da hedeflememize izin verecek. Biraz zaman alabilir ama üzerinde çalışıyoruz!
Teşekkür
Konu kilitlenmiştir.
  • smo1987
11 yıl 7 ay önce #1496 by smo1987
Yanıtlayan: smo1987 Konu üzerine Ynt: Bir sonraki sürümümüz 2.1
Uygulamayı sev! Ruddy parlak, okulda ve harici kurslarda bunun hakkında çıldırıyor! Bunun önerilip önerilmediğinden emin değilim ama 2.1'de üzerinde çalıştığınız planlayıcıya iş şemalarını yükleyebilmek iyi olur mu? Orta vadeli bir planlama seçeneği gibi mi?
Zaten süper olan uygulamanın güncellemesini dört gözle bekliyoruz!

: Lol:
Konu kilitlenmiştir.
  • smo1987
11 yıl 7 ay önce #1497 by smo1987
Yanıtlayan: smo1987 Konu üzerine Ynt: Bir sonraki sürümümüz 2.1
Ayrıca, uygulamanın yıl sonu hedefine doğru öğrencinin ilerlemesini otomatik olarak izlemesinin bir yolu var mı? Zaten yapamıyorsanız bu iyi olur!
Konu kilitlenmiştir.
Daha
11 yıl 7 ay önce #1500 by bert
Teşekkürler smo1987,
Planlayıcı için geleneksel bir not defterinde olduğu gibi farklı şemalar ekleyebilmek için çalışıyoruz. Hala nasıl görüneceklerinden veya kaç tane planın mevcut olacağından emin değilim... Bunu küçük bir sürpriz olarak tutacağız!

Not: Öğrenci ilerleme takibi hakkında size daha sonra PM göndereceğim
Aşağıdaki kullanıcı(lar) Teşekkür etti: açık123
Konu kilitlenmiştir.
Daha
11 yıl 7 ay önce #1525 by açık123
Yanıtlayan: açık123 Konu üzerine Ynt: Bir sonraki sürümümüz 2.1
bu smo1987 ama daha önce oturum açtığımı ve yanlış kullanıcı adına sahip olduğumu sanıyordum! Cevap için teşekkürler ve öğrencilerin ilerlemesini takip etmeyi öğrenmek harika olurdu :)
Konu kilitlenmiştir.