Eksportować zaznaczone pliki/rubryki z idoceo?

Więcej
6 miesięcy 3 dni temu - 6 miesięcy 3 dni temu #31167 by pauhana658
Eksportować zaznaczone pliki/rubryki z idoceo? został stworzony przez pauhana658
Od lat, ze względu na okropne narzędzia dostępne w uniwersyteckim systemie LMS do oznaczania prac pisemnych i zwracania ich z informacją zwrotną, używam idoceo/Word/Annotate Pro do oznaczania zgłoszeń, oceniania ich w rubryce idoceo i zwracania zaznaczonych -up plik z punktacją/rubryką wysyłany do uczniów za pośrednictwem funkcji raportowania e-mailem idoceo. Działa wyjątkowo dobrze. 

Ostatnio jednak na jednej uczelni wdrożono nowy system LMS, który uniemożliwia nauczycielom dostęp do adresów e-mail studentów. (Cała korespondencja odbywa się w ramach funkcji przesyłania wiadomości w systemie LMS). Jednak bez adresu e-mail nie mogę wysyłać uczniom zaznaczonych plików. Planuję zatem wydrukować oznaczone pliki i rozdać je klasie. Tak, prawdziwa, oldschoolowa technologia.

Ale tu jest problem: nie mogę drukować wsadowo z idoceo. Muszę otworzyć każdy w MS Word i wydrukować je pojedynczo. To wymaga czasu. Lepszym rozwiązaniem byłoby zbiorcze wyeksportowanie prac uczniów z idoceo do folderu na moim komputerze i po prostu wydrukowanie ich jako partii z programu Word.

Czy istnieje sposób na zbiorcze wyeksportowanie wszystkich plików zadania (w jednej kolumnie) w idoceo? 
Ostatnio zmieniany: 6 miesiące 3 dni temu przez pauhana658.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
6 miesięcy 3 dni temu #31168 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Eksportować zaznaczone pliki/rubryki z idoceo?
Jasne, w widoku dziennika ocen > Eksportuj > Zasoby > Wybierz kolumny
możesz także wyeksportować > Raport ucznia i zbiorczo utworzyć wszystkie pliki PDF.

Upewnij się, że pracujesz z naszą najnowszą wersją 8.8.2

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
6 miesięcy 2 dni temu #31170 by pauhana658
Odpowiedzi udzielił pauhana658 na temat Eksportować zaznaczone pliki/rubryki z idoceo?

=13pxUpewnij się, że pracujesz z naszą najnowszą wersją 8.8.2.

Tak, w tym właśnie tkwił problem... Miałem wersję 8.7.coś. Teraz działa! Dzięki!

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.