Obliczenie „Suma punktów” - ukryj wartość

Więcej
10 miesięcy 2 tydzień temu #31019 by Urche0n
Obliczenie „Suma punktów” - ukryj wartość został stworzony przez Urche0n
Cześć,
Stworzyłem niestandardowy typ ocen z 4 kategoriami, które są przypisywane w zależności od całkowitego wyniku w folderze:


Kiedy używam tego niestandardowego typu ocen z prostym dodawaniem, średnią lub obliczeniami średniej ważonej, przedstawia się on zgodnie z oczekiwaniami, wypełniając pole jedną z 4 kategorii i kolorując kategorię. TJ:


Jednak jedynym obliczeniem, które wydaje się działać poprawnie dla mojej struktury folderów bez konieczności ręcznego dostosowywania wag itp., Jest obliczenie „Ocena całkowitej liczby punktów”. Kiedy używam tego obliczenia z moim niestandardowym typem oceny, z jakiegoś powodu zmienia się sposób prezentacji w kolumnie, zamiast stosować kolorowanie, kolorowanie jest tracone, a obok mojego wyniku tekstowego dodawany jest nowy wynik, którego nie chcę wyświetlać :


Czy istnieje każdy sposób, aby mój niestandardowy typ oceny wyglądał jak pierwszy przykład, w którym pokazuje tylko tekst i koloruje komórkę, używając obliczenia „Ocena sumy punktów” w tej kolumnie? Powodem, dla którego chcę użyć oceny łącznej liczby punktów jako rodzaju obliczeń, jest to, że chciałbym ponownie użyć tej struktury ocen na poziomie folderów w wielu śledzonych przeze mnie wynikach i będą one miały zmienną liczbę zadań w folderze z różnymi sumami, więc konieczność ręcznego obliczania prawidłowych wag każdego zadania i ręcznego dostosowywania wag dla każdego folderu w celu uzyskania poprawnego obliczenia średniej ważonej jest znacznie większym bólem głowy niż samo użycie łącznej oceny punktowej, która dochodzi do tego samego ogólnego % bez potrzeby ręczne regulacje.

Dziękuję Ci!
Załączniki:

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
10 miesięcy 2 tydzień temu - 10 miesięcy 2 tydzień temu #31021 by Ruislip
Odpowiedzi udzielił Ruislip na temat Obliczenie „Suma punktów” - ukryj wartość
Dziękujemy za szczegółowe informacje zwrotne!
Przygotujemy dla Ciebie małą wersję beta z rozwiązaniem tego problemu.
Otrzymasz zaproszenie od Apple/Testflight między dzisiaj a jutrem

Z poważaniem
Karla
Ostatnio zmieniany: 10 miesiące 2 tygodnie temu przez Ruislip.
Następujący użytkownicy podziękowali: Urche0n

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
10 miesięcy 2 tydzień temu #31024 by Urche0n
Odpowiedzi udzielił Urche0n na temat Obliczenie „Suma punktów” - ukryj wartość
Dziękuję za rozważenie wprowadzenia tej zmiany i nie mogę się doczekać testów.
To oprogramowanie wciąż zadziwia mnie liczbą dostępnych funkcji i opcji.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
10 miesięcy 2 tydzień temu #31025 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Obliczenie „Suma punktów” - ukryj wartość
Powinieneś otrzymać zaproszenie od Apple/Tesflight do zainstalowania wersji Beta w swojej skrzynce odbiorczej. Spójrz kiedy
masz szansę i może folder ze spamem, jeśli go tam nie ma!

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
10 miesięcy 2 tydzień temu #31026 by Urche0n
Odpowiedzi udzielił Urche0n na temat Obliczenie „Suma punktów” - ukryj wartość
Dziękuję Bert za zastosowanie formatowania kolorów do tego typu obliczeń, ściągnąłem najnowszą wersję beta i wygląda to doskonale.
Początkowo próbowałem również pozbyć się wyniku pod tekstem, ale od tego czasu odkryłem, że mogę eksportować tylko tekst, a także za pomocą widżetu Standardy mogę wykroić moje oceny tekstowe bez dodatkowej punktacji liczbowej, więc punktacja tutaj dla dodatkowych szczegółów jest bardziej użyteczna z innymi dostępnymi opcjami.

 

-JOT.
Załączniki:

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.